محل تبلیغات

اخبـــار پیک شفا

کلسترول در نهایت به طور رسمی از فهرست شیطانی حذف شد، دولت آمریکا پذیرفته است که کلسترول مغذی دیگر نگران کننده نیست❗
انجام نوبت به نوبت برای جلوگیری از غذاهای کلسترول بالا از دهه ۱۹۷۰ برای پیشگیری از بیماریهای قلبی و انسداد شریان ها برداشته شد
مختصر و مفید نکاتی درباره انواع نمک
بیماری هایی که در کشور عراق ممکن است بوجود آید معمولاً با بیماری های بومی کشورمان از نظر تأثیر دهی و شدت و ضعف متفاوت است. بدن زائران ایرانی نسبت به عوارض بیمارهای کشور عراق کمتر مقاوم می باشد، بیشتر این بیماری ها از دسته بیمارهای عفونی بشمار می رود که اکثراً دستگاه تنفسی و جهاز هاضمه را گرفتار می کند. ما چند داروی کلیدی و ضروری را برای مسافران عتبات عالیات توصیه می کنیم که آزموده شده است و در فوریت های پزشکی کاربرد سریع و قوی دارد
اکنون در زمان ما مدعیان طب آنقدر زیاد شده اند و هر کدام طب خود را طب اصلی و طب پایه می داند و رشته های دیگر علوم پزشکی را نفی می کند؛ یکی مدعی است #طب شیمیایی یا همان طب غربی طب پایه و اصلی است و رشته های دیگر طبی یا نباید باشند یا اگر تأیید شوند فقط با اجازه طب مدرن آن هم به عنوان طب کمکی می توانند با محدودیت بسیار فعالیت کنند
برای کاهش تشنگی در حالت روزه به خصوص در گرما باید از میوه‏ های آبدار و سبزیجات استفاده کرد و از حجم غذاهای سنگین و چرب و گوشت کاست. اگر از داروی گیاهی یا عرقیات می‏ خواهید استفاده کنید باید همراه با دانه‏ ها و گیاهان لعابدار و رطوبت‏ های ژله‏ ای با طبیعت و مزاجی مناسب با مزاج روزه‏ دار استفاده نمود.
مصداق‏هایی از غرب زدگی در سیستم پزشکی
محققان دریافتند احتمال بروز دیابت نوع 2 در افرادی که آنتی‌بیوتیک برای آن‌ها تجویز شده بالاتر بوده است
انواع ویتامین ها، مواد معدنی و ... از ترفندهای پزشکی غربی است که با آن مدام افکار مردم را تحت تأثیر قرار داده و به این وسیله تلاش می کنند تا سلطه علمی خود را بر مردم جهان حفظ کنند
تغذیه نامناسب که زاییده تمدن منحط غربی است جان مردم جهان را به مخاطره انداخته است.
از مسئولین که امید چندانی نمی‌رود لازم است با آگاه سازی مردم مقاومت نسبت به غذاهای صنعتی را افزایش داد. یکی از عوامل گسترش تغذیه ناسالم در جامعه رسانه ملی است. باید به مردم آگاهی داد که هرچه در رسانه ملی و سایر رسانه‌ها منتشر می‌شود تحقیقاً صحیح و به اصطلاح علمی نیست!
تمرکز وزرات بهداشت و درمان و رسانه ملی بر نمک و طرح این مسئله که نمک عامل بیماری‌هایی مانند فشارخون و سکته و دیگر عوامل مرگ و میر است، با تبلیغات حساب شده پزشکی غربی هماهنگ است. به بهانه نمک در این مقاله غربزدگی برخی از اقشار جامعه را به عنوان یک مشکل اجتماعی مورد بررسی قرار گرفته است.
برخی با استناد به مطالب مندرج در کتاب «الاغراض الطبّیه و المباحث العلائیّه» چنین برداشت کرده‌اند که مسواک زدن شب هنگام برای انسان مضر است.
یک بررسی اجمالی در این موضوع می‌کنیم و قضاوت را به خوانندگان محترم واگذار می‌کنیم
وی با اشاره به فرازهایی از قانون طب بوعلی سینا گفت: با سرطان اگر جنگیدی بر تو غلبه خواهد کرد.
از طب سنتی در کشور خودم، ایران میگویم. سرزمین آرمانهای طلایی، سرزمین علم، هنر و عرفان؛ سرزمینی با تاریخی طولانی و کهن؛ سرزمینی که مردمش در اشکال گوناگون تمدن بشری نقش بسزایی داشته و دارند.
از دیدگاه طب سنتی تریاک جزء داروهاست که فواید بسیاری دارد و ضررهای بسیار. مهمترین ضرر آن اعتیاد آوری آن است و باید به کسانی که بدون دلیل از تریاک بصورت مداوم و اعتیادی استفاده می‌کند هشدارهای لازم داده شود.
حلیم گندم یکی از غذاهای سنتی ایرانی است که در آن از گوشت قرمز بصورت آب پز استفاده می شود و روش مطلوبی برای طبخ محسوب میگردد.
جالب است بدانید که زالو‌درمانی در پیشگیری از گسترش سرطان بسیار موثر است اما باید زیر نظر متخصص طب ایرانی انجام پذیرد.
فصل تابستان بهترین زمان برای شناکردن در آب دریا است، این آب خواص متعددی داشته و موجب استحکام پوست خواهد شد.
هیچ گاه فراموش نکنید که ماساژ باید توسط افراد حرفه‌ای اجرا شود، علاوه بر اینکه بهترین حالت پس از ماساژ، خوابی موقت و کوتاه است که انسان را با لذتی زائدالوصف مواجه می‌کند.
برخلاف باور مردم و آنچه که درحال حاضر درباره تاثیر شربت "گیاه راوند" به عنوان رفع کننده عطش روزه‌داران شیوع یافته است، باید گفت استفاده از این گیاه برای روزه داران مناسب نیست!
|◄ 1 2 3 4 ►|