محل تبلیغات

کتب منتشره از مجموعه پیک شفای اصفهان

تاریخ ثبت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

مجموعه کتب منتشر شده از موسسه پیک شفای اصفهان

 • بیماری های دستگاه گوارش و کبد
پیامبر(ص) فرموده اند: معده خانه‌ی همه‌ی بیماری‌ها است.
این یک اشاره کلیدی و یک فرمان طبی برای بهداشت و پس از آن درمان است. در این کتاب به بیماری‌هایی توجه شده و مورد درمان قرار گرفته که منشأ بیماری‌های دیگر است. اگر بر اساس نظریه طب سنتی، ایرانی کشورمان همه‌ی سوءمزاج‌ها را قبـل از مستحکم شدن و مزمن شدن در بدن علاج کنیم، هـرگز دچـار بیماری‌های صعب العلاج از جمله سکته و سرطان و امثال آن نخواهیم شد.
 • درمان تومورهای مغزی
این کتاب حاصل سالها تلاش و پژوهش در علاج بیماران مبتلا به تومورهای مغزی می‌باشد.نام تومور‌،غده و سرطان و متعاقب آن پرتودرمانی و شیمی‌درمانی لرزه بر اندام بیماران مبتلا به انواع تومورها می‌اندازد‌، حال آنکه این بیماری‌ها با تکیه بر اصول پایه و روشهای منطقی و پیشرفته طب ایرانی بخوبی علاج شده و تنها در مؤسسه پژوهشی پیک شفا تعداد زیادی از مراجعین مبتلا به انواع سرطان‌ها بویژه تومورهای مغزی علاج می‌گردند.
ما همه بیماران بویژه هموطنان خود را به علاج حاصل تومورهای مغزی بنابر آنچه که در این کتاب ذکر شده بشارت می‌دهیم که طب شیمیایی هرگز نتوانسته به آن پی ببرد.
 • درمان قطعی سردردها و سکته های قلبی و مغزی
چرا باید چند دهه داروی مسکن بخوریم و همواره در اضطراب ایجاد سر درد بعدی به سر بریم؟چرا بیماری من در طب بومی کشورم براحتی درمان و ریشه کن می‌شد و من سالـها دنباله روی پزشکان غربی، انواع قرصهای زیــان بار را نوش جان کردم ؟
علم برای سلامتی امثال من پیشرفت کرده یا برای پر کردن جیب سرمایه داران و صاحبان کمپانی های دارویی؟
تا حالا آنچه خود داشتم از بیگانه تمنا می کردم ولی حالا مسیر بازگشت به خود را انتخاب کرده و در مدت سه ماه درمان، از خودم و هر کـه راه مـن را انتخاب کند سـر درد را برای همیشـه از بین می برم.
 • درمان بیماری صرع
بیماری صرع قدمت بسیار زیادی داشته و از زمان بقراط و قبل از آن بشر با صرع آشنا بوده است. هر دو مکتب طبی نوین و سنتی در رابطه با صرع تلاش هایی انجام داده اند و حرف هایی برای گفتن دارند. در این کتاب هر دو مکتب طبی مورد بررسی قرار می گیرد؛ علمای بزرگ از ارسطو گرفته تا جالینوس، بقراط و خداوندان طب که در این رابطه تلاش های مجدانه ای به عمل آورده و بیانات علمی مبسوطی از آنان برجای مانده به گواهی تاریخ هر یک به نحوی به درمان این بیماری صعب العلاج کمک کرده اند.
 • درمان استسقاء(سیروز کبدی)
استسقاء همان سیروز کبدی و به عبارتی سرطان‌های پیشرفته کبدی را گویند که درمان آن در طب جدید غیر ممکن می‌باشد.
تحقیقات در مؤسسه ما با داشتن اسناد مسلم از بیماران شفا یافته اعلام می‌دارد که کلیه علاج سرطان‌ها از جمله سرطان و سیروز کبدی در دست علما و اطباء ایرانی است و روش درمان آن در این کتاب بخوبی بیان شده و دیگر ترسی برای مبتلایان به آن وجود نخواهد داشت.
 • درمان فشار خون بالا
با توجه با اینکه بیماری فشار خون بالا یکی دیگر از معضلات حل ناشدنی طب غربی است و از علل و عوامل سکته های مغزی و قلبی به شمار می رود در این کتاب پرفشاری خون؛ فشار خون بالا از منظر طب سنتی ایرانی - اسلامی و انواع بیماری فشار خون بالا را از این دیدگاه مورد بررسی قرار داده و طرح کلی درمان فشار خون بالا در قالب چینش نسخه و درمان انواع بیماری های فشار خون بالا و در پایان دانستنی های علم پیشگیری از عوارض فشار خون بالا مطرح شده است.
 • حقنه
یکی دیگر از روشهای طب ایرانی که باید با فرهنگ سازی احیا گردد حقنه‌درمانی است که بیماران از قولون(روده بزرگ) به سمت خروج هدایت می‌شوند‌، مبتکر روش حقنه‌درمانی بقراط حکیم می‌باشد و در طب ایرانی بسیار از آن یاد شده است. این کتاب هم افتخاری دیگر از پیشرفت‌ طب ایرانی است که روش حقنه را مانند حجامت و زالو درمانی و گیاه درمانی تنها در چهارچوب ایدئولوژی طب ایرانی احیا می‌کند.
 • فن پیشگیری و راز طول عمر(برای علما، فقها، دانشمندان و نخبگان جامعه)
بدن انسان برای عمرهای 3 تا 5 هزار سال آفریده شده است، چگونه است که عمرها کوتاه شده و بیماری ها فراوان؟!
این کتاب راه کاری است برای علما، فقها، دانشمندان و نخبگان جامعه که می خواهند به عمر 120 تا 150 سال دست یابند!
 • برگزیده پزشکی برتر ایرانی-اسلامی
v    توصیه های بهداشتی
v    پرهیزهای غذایی ضروری
v    کلیاتی پیرامون حجامت و زالودرمانی و حقنه از منظر طب سنتی ایران
 
 • درمان بیماری های زنان و زایمان
در حقیقت وقتی بیماری‌های بانوان پیشگیری و درمان شود، به دو هدف اساسی دست خواهیم یافت: اوّل سلامت کودکان و نوباوگان است که در دامان پاک و سالم مادران به دنیا آمده و بالنده می‌شوند. دوّم، کمک به تحکیم کانون گرم خانواده که سلامت مادر نقش مهمّی را در ایجاد آن ایفا می‌کند.
بیماری‌های زنان با توجه به رسوخ مواد صنعتی در تولید فرآورده‌های غذایی بر اساس معیارهای غلط طـب غربی از سویــی و فرهنگ محدود و مادیگرای بیگانگان از سوی دیـگر رو بــه افزایش است.
در این کتاب به مهمترین عوامل بیماری‌های خاص بانوان اشاره شده و نسخه‌هایی پیشنهاد گردیده که از نقطه نظر کاربـردی از بوته آزمایش سالها پیش گذشته است.
 • خون درمانی
خون‌درمانی در زمان معاصر یکی از راه‌های ضروری در درمان بیماری‌های صعب‌العلاج می‌باشد که هر روز اهمیت آن و نقشی که در درمان بیماری‌ها دارد آشکارتر می‌گردد. یکی دیگر نتایج درخشان خون‌درمانی تأمین سلامتی و نشاط و تضمین طول عمر توأم با سلامتی و زیبائی ظاهری در صورت و سرتاسر بدن می‌باشد. آری بزاق دهان زالو هر زشتی و نازیبایی را در ظاهر و باطن از میان می‌برد. حجامت‌ها از بیماری‌ها پیشگیری می‌کنند و فصد(رگ‌زنی) ریشه بیماری‌ها را می‌خشکاند.
 • درمان بیماری ها با زالوی ایرانی
همواره در سخنرانی ها و نوشتارها تأکید کردم که علم و دانش زالودرمانی در درجه اوّل مختص ایرانیان بوده و هست امّا غفلت برخی از مسئولین بهداشت و درمان کشورمان که ناچاریم اذعان کنیم از عوارض غرب زدگی است مانع توجه جدی به این فن شده است. کتاب زالودرمانی مبتنی  بر کمـتر از دو دهــه تجربه و آزمایش‌های دقیق در علاج بیماری‌ها با تکیـه بر طـب پایـه که همان طب ایرانی،اسلامی کشورمان است به زیور طبع آراسته شده است. نکته‌های اسرار آمیزی در علـم زالـودرمانـی وجود دارد که طب ایرانی به آن دست یافته و در این کتاب فعلاً به رشحاتی از آن اشاره کردم، باشـد تا‌ زمینـه‌ی مساعد طرح  آن فراهـم گردد و این گنجینه‌ها از دسترس دشمنان دین و آیین، ما شیعیان دور مانده باشد.
 • شربت ها
دارو و دارو سازی در طب ایرانی شامل رشته های بسیار متنوعی است که در هر زمانی قابل پیشرفت و تغییر نیز هست و هر محققی می تواند بر تعــداد و کیفیت آنها در نسخ جدید  بـیفزاید.
کتاب شربت ها اشاره به زیباییهای هنرمندانه پزشکان قدیم است که تاریخ  علمی کهن کشورمان را سرشار از صفحات پر بار دانش و فن نموده اند تا خوانندگان عزیز هنگامی که کتاب را می گشایند با گلستانی از نسخه های نشاط آور و شفا بخش روبرو شوند.

 • انگشت پیچ
کتاب انگشت پیچ‌ هنر و ظرافت طب ایرانی را به همه جهانیان اثبات می‌کند، یک روش بسیار موفق برای علاج کودکان ضعیف یا عقب‌ افتاده و همه مبتلایان به کم خونی‌های حاد و بیماران و سالمندان که قادر به مصرف دارو به طور کامل نیستند‌، می‌باشد.
 • رمضان-تغییرات مزاجی
در این کتاب مزاج شناسی ماه مبارک رمضان و نحوۀ تأثیر گذاری آن در سلامت انسان مورد بحث واقع شده توجه ویژه به مزاج شناسی ماه مبارک رمضان نشان می‌دهد طب سنتی در ارائه اندیشه‌های خود از اصول راهبردی علمی استفاده می‌کند. در ماه مبارک رمضان مزاج گرم و خشک روزه داری برتمامی مزاج‌ها غالب می‌شود و تأثیرات ژرفی بر بدن و روح انسان باقی می‌گذارد. بنابراین در طول سال و برای درمان بیماری‌ها از گرسنگی بعنوان یک روش پاکسازی استفاده نمود و بر دانش روز طب سنتی افزود دراین کتاب تلاش شده تا تمامی مطالب علمی اعم از احادیث و یافته‌های علمای فرهیخته طب سنتی بعد از اسلام بصورت منسجم تحت پوشش اصول کلّی طب سنتی مطرح گردد و از هیچ نکته ای که تا کنون در مورد ماه مبارک رمضان مطرح شده واگذار نکرده است و تحقیقات علمی جامعی توسط محققان و متخصصان برتر کشور در این کتاب می‌تواند کمک شایانی به شناخت عظمت ماه مبارک رمضان باشد.
 • درمان سکته های مغزی
در کتاب درمان سکته های مغزی از دیدگاه طب سنتی ابتدا با سکته و انواع آن و علل واسباب سکته ها و فنون پیشگیری از سکته های مغزی و اقدامات فوریتی(اورژانسی) بیمار مسکوت و نسخه های علاج انواع سکته های مغزی و مقایسه درمان آن در طب نوین و طب قدیم آشنا می شویم.

جهت تهیه کتب فوق می توانید از طریق موسسه یا با شماره تماس های 03112669785 یا 09136828017 تماس حاصل نمایید.
نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

نفیسه - یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۲۱

سلام
آیا خرید پستی و اینترنتی کتاب ها امکان پذیر است؟

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶

با سلام
جهت سفارش کتاب می توانید با شماره 03112669785 و یا 09136828017 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.

بهرام رضایی - جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰

با عرض سلام خدمت استاد بزرگوار ومجموعه پیک شفا ازخدمات صادقانه شما بزرگواران سپاسگزارم اینجانب از نکات کاربردی شما در کتابهایتان کمال استفاده رابردم خیلی جالب بودند

علی خضیراوی - یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۴

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد ارجمند جناب آقای سید محمد ودست اندرکاران موسسه پیک شفا کتابها خیلی عالی وجامع هستند وانشااله آقاسید بازهم با این اطلاعات ومعلومات جاوید صدقه جاری خود را مستدام نمایند.

احمدی - دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۳۶

برای درمان چربی خون (کلسترول ) در فرد سوداوی چه راهکاری ارایه میدهید. حجامت عام و حجامت کبد هم انجام داده و یک دوره عرق کاسنی شاهتره هم خورده .

مدیریت سایت - شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۰۴

با سلام
در صورتی که تشخیص مزاج سودا درست است؛ پاکسازی سودا انجام شود.

رحیم صادقی - دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۰۴:۰۹

منهمه ۲۲کتاب پیک شفارا خریهام بسیار خوب است اما درچاپ کتب از قلم خاکستری استفاده شده خیلی کم رنگ میباشد ودربعضی جلد ها موارد خاص با قلم بد نوشته شده که برای چشم مضر است لطفا در چاپ بعدی اصلا ح شود با ارزوی توفیق برای دکتر محمد موسوی عزیز وهمکارانشان