محل تبلیغات

تومور مثانه

دسته بندی
تاریخ درمان
یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴
بیماری  : تومور مثانه
تاریخ مراجعه : 22 / 3 / 84
آقای ح. فاطمی قبل از بیماری که زخم دیابتیک داشت و در گزارش قبلی شرح درمان زخم دیابتیک وی را نوشتم به خاطر درمان تومور مثانه به مطب مراجعه نموده بود.
بیمار مذکور که داماد بیمار شیخ زین الدین است حدود یک سال قبل از ایشان به مطب ما مراجعه نمود با گزارشات و تصاویری که نشان می داد 3 تومور در مثانه وی ایجاد شده است. اطباء امریکا و برخی از پزشکان ایرانی توصیه نمودند که هیچ اقدامی در مورد این تومور انجام ندهد و سعی کند با آن مدارا نماید.
درمان : با شناسایی مزاج و خلط غالب بیمار درمان را با پاکسازی شروع کردم آنگاه همزمان داروهای ویژه سرطان مثانه را با یک رژیم غذایی مناسب در دستور کار قرار دادیم . پاکسازی عبارت بود از ترکیبی از ماءالجبن که از شیر گوسفند با ترکیبی از داروهای نرم کننده مخاط مثانه ساخته می شد. مسهل عام مشهور که زداینده 4 خلط در بدن انسان است هر روز بیمار را وادار می کرد که 3 تا 4 بار به توالت برود و اجابت مزاج کند. داروهای محلل غده های مقاوم و خبیث نیز در کنار این پاکسازی به تومور حمله ور گردید و ظرف مدت کمتر از 6 ماه آثاری از تومور ها برجای نماند.
شامپو وصابون و استفاده از هر نوع مواد شیمیایی از لیست غدایی ایشان حذف گردید . پرهیزهای این بیمار مانند همان پرهیز هایی بود که در گزارش مربوط به بیمار مبتلا به سیروز کبدی به نام داداش ذکر کردم. البته داروهای مربوط به علاج سرطان مثانه با سرطان و استسقای کبد کاملا متفاوت است . پس از درمان تصاویری از مثانه که نشان می داد تومور از بین رفته به نظر اطباء امریکایی و ایرانی رسید و تحسین پزشکان امریکایی را نسبت به طب ایرانی برانگیخته بود.
 
نام بیمار
ح. فاطمی
نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

مسعودوظیفه داریزد - چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۵۶

باسلام. مادرمن سرطان مثانه داردکه تحت درمان پرتووشیمی قرارگرفت.ابتداپرتو وسپس شیمی . درجلسه چهارم یاهمان جلسه آخرمتاسفانه مادرم زمین گیر شدوقادربه انجام کارهای خودش نیست.الان مدت یکماه است که استراحت کامل دارد.خوشبختانه مقداری ازقوای جسمانی خودرابدست آورده است . لطفا مرابرای برگشت کامل قوای جسمانی ایشان وهمچنین ادامه درمان راهنمایی فرمایید .بسیارمتشکرم.

مدیریت سایت - چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۷

با سلام
شماره تماس دفتر موسسه مربوط به کار بیماران 03112669785 یا 09136828017 که می توانید صبح از ساعت 9 الی 13 و بعداز ظهر 16 تا 19:30 تماس گرفته تا راهنمایی لازم را در این خصوص انجام دهند.
با تشکر

محمد دستمراد - پنج شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۱۶

با سلام
ایا برای درمان تاسی و ریزش موی ارثی هم طبق روشهای درمانی شما درمان قطعی وجود دارد؟
به نحوی که موهای ریخته شده دوباره بروید و پرپشت شود؟
با تشکر

مدیریت سایت - یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۵۸

با سلام
درمان قطعی ندارد؛ ولی درمان تقویتی دارد.