محل تبلیغات

سنگ کیسه صفرا

تاریخ درمان
شنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۴
بیماری : سنگ کیسه صفرا
تاریخ مراجعه : 18/4/86
بیمار 63 ساله با ناراحتی در ناحیه راست شکم مراجعه نمود. با توجه به گزارش سونوگرافی مبنی بر وجود سنگ در کیسه صفرا به ابعاد 10 میلی درمان ها بر اساس سنگ صفرا تنظیم گردید. پیشنهاد عمل جراحی را با توجه با مشورتی با ما کرده بود رد کردیم و وی را تحت درمان 15 روزه قرار دادیم. ابتدا پاکسازی براساس منضج صبح با داروی خاکشیر و سکنجبین و جوشانده مسهل عام در بعد از ظهر ها به میزانی که باعث ایجاد اسهال گردد تنظیم گردید. بیمار هر روز به دفعات 4 تا 5 بار به حالت اسهال ملایم شکمش کار می کرد. حدود 15 روز این پاکسازی بطول انجامید اما از روز هشتم بدون قطع کردن داروها مصرف هر روز یک کیلو آب سیب در دستور غذایی بیمار قرارگرفت. آنگاه با اضافه کردن یک داروی طب سنتی که دارای خاصیت خرد کنندگی سنگ است بکلی سنگ از کیسه صفرا خارج گردید.  روش مذکور در چند مورد دیگر نیز اجرا شده و نتیجه بخش بوده است.
نام بیمار
م. مطلب زاده
نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

جهانشاه صالح - سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۷

با سلام
بنده 40 ساله هستم و یک سنگ 23 میلی متری در کیسه صفرا دارم. عاجزانه تقاضا دارم راهنمایی بفرمایید چطور می توان از این روش درمان شوم؟

مدیریت سایت - سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۹

سلام
با شماره دفتر 03112669785 یا شماره همراه 09136828017 تماس گرفته تا شرح حال کامل گرفته شود و راهنمایی لازم را انجام دهند.
با تشکر

جهانشاه صالح - دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۳

با سلام
بنده مشابه این روش را (به طور ناقص) قبلا انجام دادم و نتیجه نگرفتم. اما با داروها و راهنماییهای پیک شفا تونستم بیش از 10 سنگ بالای 6 میلی متر دفع کنم. صمیمانه از متخصصان این موسسه محترم تشکر می کنم که منو از این عذاب الیم نجات دادند. فقط ناحیه کیسه صفرا و اطرافش یه دردی شبیه التهاب یا زخم داره (حدود 15 روزه که این دردو دارم) که خوشحال می شم راهنمایی بفرمایند علتش چیه؟ البته وقت گرفتم برای سونوگرافی که نتیجش رو همین جا اعلام خواهم کرد.

مدیریت سایت - سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۰

سلام
مجاری که محل عبور مواد صفراوی و سنگ صفراوی بوده اند با خوردن آب سیب به میزانی که در دستور است باعث نرم شدن آنها شده و موقع دفع و پس از آن دردی ایجاد نمی کند و استراحتی که ذکر شده چون این روش هم مانند یک جراحی است که نیاز به استراحت دارد. باید از نرم کننده مانند بارهنگ و قدومه استفاده کنید. 1 قاشق غذاخوری از مخلوط بارهنگ و قدومه در یک لیوان آب جوش ریخته با کمی شکر شیرین کرده و میل کنید.

جهانشا صالح - سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲

با سلام
ممنون از راهنمایی و پاسخ سریع. و تشکر ویژه بابت حل مشکل صفرای بنده. موید باشید انشااله.

جهانشاه صالح - شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۱

با سلام
بعد از درمان سنگهای صفرا مطابق دستور این سایت، سونوگرافی کردم و متوجه شدم کلیه سنگها خارج شده اند و هیچگونه درد کیسه صفرا هم ندارم. خواستم از این طریق اطلاع رسانی کنم برای استفاده سایرین. از زحمات متخصصین مربوطه که باعث شدند بدون نحمل تبعات عمل جراحی، از درد و رنج نجات پیدا کنم نیز بی اندازه سپاسگزارم. خدا یاورتان باشد انشااله.

ناشناس - جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۰

سلام من ٢٧ ساله هستم وکیسه صفرا با سنگهای متعدد که یزرگترین انها ٥میملیمتر میباشددارم دردهای شدیدی در این ناحیه و ضعف شدیدی دارم که منجر به اختلال در امور روزانه من شده لطفا راهنمایی فرمایید

مدیریت سایت - شنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۱۳

با سلام
در صورتی که تمایل به انجام این روش جهت دفع سنگ کیسه صفرا دارید، با شماره دفتر 03133364992 و یا همراه 09136828017 تماس حاصل نموده تا راهنمایی لازم انجام شود.
با آروزی سلامتی

فاطمه علیزاده - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۶

سلام وخسته نباشید بنده 36ساله هستم ودرکیسه صفرایم چندین سنگ وجود دارد و درد وناراحتی فراوانی ایجاد نموده است ازشما تقاضا دارم راهنمایی بفرمایید ایا میشود من هم از این روش استفاده کنم ودرمان شوم

مدیریت سایت - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶

سلام
بله در صورت تمایل می توانید از این روش استفاده کنید.

فاطمه علیزاده - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵

باسلام مجدد لطفا راهنمایی فرمایید چطور میتوان از این روش برای درمانم استفاده کنم با تشکر

مدیریت سایت - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۴

سلام
با شماره دفتر می توانید تماس گرفته و نوبت ویزیت از پزشکان بگیرید و یا بصورت تلفنی ویزیت شوید.
03133364992-09136828017

حسن - شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۰

با سلام
من در سال 90 تحت عمل جراحی قرار گرفتم و صفرا رو برداشتم (به علت داشتن سنگ و عفونت)
و طبق آزمایشات انجام شده کبدم چرب و ورم داره حالا پرهیزهایی که باید انجام بدم تا بهبود پیدا کنم و بیشتر از این مشکل پیدا نکنم چیه در ضمن 38 سالمه

مدیریت سایت - یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۳۱

با سلام
فقط با رعایت پرهیز و رژیم غذایی مشکل ورم و کبد چرب شما برطرف نخواهد شد. می توانید جهت ویزیت به پزشکان مؤسسه مراجعه کنید.

ذوالفقاری - سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۷

با سلام
مادرم 61 ساله است. چهار ماه پیش، نتیجه سونوگرافی، چند عدد سنگ در کیسه صفرا که قطر مجموع آنها 24 میلی متر بود نشان داد. با تجویز پزشک به مدت چهار ماه کپسول ursoflor 300 مصرف کردند و در نتیجه سونوگرافی جدید، سنگ های متعدد به اندازه بزرگترین 16 میلی متر نشان داده شد.
و پزشک معالج مجددا پیشنهاد مصرف کپسول طی یک دوره دیگر را داده اند.
درصورت امکان راهنمایی بفرمایید.

سودابه سهرابی - سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۳۶

باسلام واحترام دخترم مدتی 2سال است که ناراحتی معده داشته ودارومصرف میکند، تقریبا یکماهی است که دردهای شدیدی درناحیه شکم بخصوص احساس درد دردهانه معده رابه همراه حالت تهوع شدید دچارشده است درسونو مقداری شن درکیسه صفرا ی مشاهده گردیده به دکترگوارش مراجعه نموده بدون هیج گفتگویی تشخیص عمل ودرآوردن کیسه صفرا بوده خواهشمنداست راهنمایی نمائید .ضمنا سن 24سال است . علت تشکیل سنگ چیست ؟وچکار میتوان انجام داد؟تشکر

مدیریت سایت - چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۶

با سلام
به دانشنامه بخش ارائه طرح های درمانی/ سنگ کیسه صفرا و درمان آن از دیدگاه طب سنتی مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید. می توانید از طریق تماس با مؤسسه جهت درمان سنگ کیسه صفرا اقدام نمایید.

یارمحمد عرب عامری - شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۴۴

سلام علیکم
همسر بنده در سن حدود شصا سالگی مبتلا به چندین سنگ کیسه صفرا به ابعاد 6 میلیمتر تا یک و چهار دهم میلیمتر شده. بنده خود عطاری دارم و با برخی از اطبای محترم طب سنتی در ارتباطم. با مشورت پزشک طب سنتی اقدام به مصرف آب سیب و در پایان دوره سولفات منیزیوم کرده ایم. یکی از سنگها هنگام خروج از روده بزرگ روده را زخم کرد و کمی خون آمد. اگر این اتفاق نمی افتاد باورم نمیشد که سنگ دفع شده باشد. پس از آن از کیسه صفرا سونو گرفتیم. باز هم تعداد زیادی سنگ وجود داشت. تحت فشار جوی که اطبای محترم ایجاد کرده اند که اصلا امکان ندارد سنگ کیسه صفرا دفع شود؛ ناچار سنگ را به آزمایش دادم و معلوم شد 40 [%] کلسیم و 33 [%] اکسالات است. ضمنا همسرم میگفت آنچه من در مانیتور دیدم سنگ 12 میلی که کنار سنگ 14 میلی بود دیده نمیشد.
سه دوره این روش را عمل کرده ایم و در حال اجرای دوره چهارم هستیم. نمیدانم چند دوره باید اینکار را انجام بدهیم
اگر امکان دارد بنده را راهنمایی کنید. آیا راه های دیگری هم برای خورد و دفع کردن سنگها پیشنهاد میکنید؟ لطفا بفرمایید

مدیریت سایت - سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۰۶

سلام
برای خرد و دفع سنگ کیسه صفرا فقط آب سیب و نمک مذکور کافی نمی باشد. در ضمن کیفیت سولفات منیزیوم نیز حائز اهمیت است. جهت راهنمایی می توانید با دفتر تماس بگیرید.

لیلا سادات - پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۱۵

با سلام ٣٠ سال سن دارم و با روش ای وی اف باردار شدم دو قلو و الان دچار سنگ صفرا شدم که بزرگترین ان 9میلی هست و با جراح صحبت کردم عمل لاپارسکوپی رو پیشنهاد کردن با احتمال ریسک برای جنیین اگر این رژیم اگر ضرر نداره میشه توضیح بدید

مدیریت سایت - شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۷

سلام
این روش نیز مانند لاپارسکوپی احتمال خطر برای جنین وجود دارد. بهتر است تا پایان دوره بارداری در صورت امکان دست نگه دارید.

anita - یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۴۸

سلام من خانمی 36 هستم که بعد از سونوگرافی مشخص شد دارای کبد چرب هستم و در کیسه صفرا لجن مشاهده شده که هنوز تبدیل به سنگ نشده. پزشک من کپسول ursoflor را برای من تجویز کرده تعداد 100 عدد کپسول را باید روزی یک عدد بخورم. توصیه شما برای درمان چی هست و آیا این کپسولها را بخورم یا از طب سنتی استفاده کنم. تجویزی برای مشکل من دارید؟ با تشکر

مدیریت سایت - سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۳۶

با سلام
کبد چرب و سنگ کیسه صفرا با داروهای گیاهی و روش طب سنتی اکثرا به راحتی درمان می شود و در صورت همکاری مناسب بیمار در استفاده از داروها و رعایت رژیم غذایی در مدت زمانی کوتاهی تقریباً 3 تا 6 ماه کبد چرب و مشکل کیسه صفرا بر طرف خواهد شد و بعد از آن با اصلاح تغذیه و سبک زندگی پیشگیری می شود.
توصیه می شود از داروها و روشهای درمان بدون عوارض و طبیعی کشور خودمان استفاده شود.

نواب - چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۴۹

سلام بدلیل سنگ مدت 4ساله کیسه صفرا رادر دراوردم والان هم کبد چرب گرید 2 دارم لطفا در خصوص درمان کبد چرب راهنماییم کنید

مدیریت سایت - چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۵

با سلام
درمان کبد چرب از طریق طب سنتی با رعایت رژیم غذایی و انجام دستورات دارویی حدوداً 6 ماه است. می توانید کتاب بیماریهای دستگاه گوارش و کبد را تهیه و استفاده کنید و از طریق مؤسسه نیز می توانید درمان خود را پیگیری کنید.

ناشناس - پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۱۸

سلام خدمت شما عزیزان, جناب دکتر عوارض در نیاوردن صفرا چیست یعنی چه موقع به طور قطع میتوان گفت که سنگ حتما باید عمل شود؟ ممنون از وقت وپاسخ شما.

مدیریت سایت - یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۴

سلام
به ندرت ممکن است بیماری سنگ کیسه صفرا به دارو پاسخ ندهد؛ اما در شرایطی که احساس سنگینی در شکم و درد شدید ایجاد گردد چنانچه از طریق دارو نتوان کاری انجام داد و پزشک معالج برای بیمار احساس خطر کند به عنوان آخرین راه حل عمل جراحی انجام می شود.

نواب - پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۰

سلام بدلیل سنگ مدت 4ساله کیسه صفرا رادر دراوردم والان هم کبد چرب گرید 2 دارم لطفا در خصوص درمان کبد چرب راهنماییم کنید

مدیریت سایت - شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۵۰

با سلام
تاریخ 6 خرداد پاسخ سوال شما داده شد، به آدرس ایمیلتان نیز ارسال شد اما ارسال تأیید نشد احتمالاً آدرس درست تایپ نشده بود.

بهمن مسقطیان - چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۱۲

دارای سنک صفرا به اندازه 1 الی 2 میلی می باشد چگونه می توانم بدون جراحی سنگ را دفع نمایم

مدیریت سایت - یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۱

سلام
می توانید با مؤسسه تماس حاصل نمایید

مهرداد - یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۲۶

با سلام!
چند ماه قبل بطور اتفاقی از طریق سونوگرافی متوجه سنگ کیسه صفرا هلالی شکل به طول 19 میلی متر شدم..
با مشاوره به پزشک متخصص پیشنهاد برداشتن کیسه فرا نمود و گفت که کیسه صفرای خودش نیز برداشته شده..
برای عمل استرس دارم چون یکی از آشنایان موقع برداشت کیسه صفرا دچار عفونت پاکراس و در نهایت عفونت ریه شد که در مدت کوتاهی به مرگ وی منجر شد..
نمونه بعدی حسین معدنی مربی معروف والیبال کشورمان که به طریق مشابه به کام مرگ فرو رفت..
واقعا خیلی بی رحمیه که واسه جراحی که همه میگن خیلی راحته جون آدمها از بین بره!!
لطفا راهنماییم کنید!!
با تشکر!!

ارزو - شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۲۳

من دختری32 ساله هستم.به طور ناگهانی دچار دل درد شدم که در سونو گرافی کله سیستیت تشخیص دادندولی ذکر شد که حاد نیست و قطر مجموع سنگها 33 میلی میباشد.بستری شدم و در حالوحاضر با سفتریاکسون .مترو نیدازول و پنتاپرازول تحت نظرم .wbcدر روز اول24 که روز دوم 14 شد .و در ادار هماچوری داشتم.ایا باید جراحی کنم.

مدیریت سایت - سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۲۱

با سلام
با توجه به وجود روش های دارویی در دفع سنگ کیسه صفرا معمولاً ما توصیه به جراحی نمی کنیم.

بهاره - پنج شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۲۲

با سلام
پدرم 51 ساله و دارای چند سنگ کیسه صفرا می باشد. آیا در صورت بزرگ بودن سنگ بدون عمل جراحی ان را از بین برد؟ لطفا سریعتر جواب بدید.

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۳۰

سلام
بدون جراحی با داروهای گیاهی و رژیم غذایی امکان دفع سنگ ها وجود دارد. در صورت تمایل با دفتر تماس حاصل نمایید.

مرضیه حمزه - سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۳۹

سلام خسته نباشید من ۶ ماهه که متوجه سنگ صفرا شدم ویک سنگ ۴میلی در مجرای کلدوک ،که دکتر گفته به علت سن پایین ercpجهت در اوردن سنگ مجرا عوارض داره ولی درد همچنان با منه ایا درمان دارویی وجود داره برای سنگ مجرا؟

مدیریت سایت - پنج شنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۰

سلام
بله می توانید با مؤسسه تماس حاصل نمایید

شمسی - دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۳۳

سلام خدمت شما آقای دکتر.
من جوانی 20 ساله از اصفهان هستم . حدود 4 هفته پیش بعد از خودن شام ناگهان چنان دردی در قسمت شکم و کمر من پیدا شد و تا یک هفته علت این درد معلوم نبود . 4 بار اون درد وحشتناک به سراغم اومد و هر چهار بار با سوزن های مسکن که هیچ تاثیری هم نداشتن و استفراغ درد رو پشت سر گذاشتم . بعد از سنوگرافی مشخص شد که صفرای من حاوی یک عدد سنگ به ضخامت 9 میلی متر است . چون علت مشخص شد و من از مصرف غذای چرب خودداری کردم دیگه اون درد به سراغ من نیومد و من به پیش یک متخصص صفرا در خیابان آمادگاه رفتم.
ایشون بمن دو نوع کپسول دادن یکی بنام ursoflor 300mg و که هر 8 ساعت بعد از غذا مصرف میکنم و یک کپسول دیگه هم بنام پنتوپرازول 40 که هر روز صبح قبل از صبحانه مصرف میکنم . این دارو ها بمدت 3 هفته هست که مصرف میکنم . میخواستم بدونم این دارو ها مفید هستند ؟ و روش درمانی شما به چه شکل هست ؟
یاد آوری میکنم که من هفته دیگه باید دوباره به سوگرافی برم

مدیریت سایت - شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۳

سلام
در رابطه با داروهای شیمیایی نظری نداریم؛ روش ما طب سنتی است و تا موقعی که روش طبیعی و بی خطر جواب می دهد توصیه دیگری نداریم.
در رابطه با روش مؤسسه توضیح لازم داده شده و به قسمت دانشنامه ارائه طرحهای درمانی می توانید مراجعه کنید.http://www.peykshafa.ir/site/article.aspx?id=1158

ناشناس - جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۱۶

باسلام حامله هستم 32هفته هستم سنگ کیسه صفرادارم اذیت میکنه

مدیریت سایت - شنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۸

با سلام
پس از زایمان باید اقدام کنید.

زهره - دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۵۵

سلام وقت بخیر،بنده23ساله و دارای یک سنگ صفرای 15میلی هستم(با توجه به سونوگرافی نه ماه پیش)اگر روشی غیر از عمل باشه من ممنون میشم راهنمایی بفرمایین چون الان بسیار اذیت میشم.اگر با روش طب سنتی دفع بشه بسیار خوشحال میشم.منم تماس میگیرم و امیدوارم راهنماییم کنید.تشکر

هاله - پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۲۳:۵۰

با سلام
من سنگ کیسه صفرا دارم یکدونه 13 میلیمتری و پزشک بدون هیچ حرفی فورا پیشنهاد جراحی دادن امکان دفع سنگ با این بزرگ با داروی گیاهی هم وجود داره؟لطفا راهنمایی کنید

مدیریت سایت - شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۴

سلام
بله امکان دفع سنگ بدون عمل جراحی با داروهای گیاهی و تغذیه امکان پذیر است.

علی رضایی - چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۰۷

سلام من طی یه دل درد شدید متوجه تعدادی سنگ دو و سه میلی در کیسه صفرا شدم از طریق سونوگرافی...درخواست یک نسخه داروی گیاهی داشتم

مدیریت سایت - پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۳۴

سلام
باید به پزشک مؤسسه مراجعه نمایید. آدرس و شماره تماس در قسمت درباره پیک شفا ذکر شده است

ناشناس - چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۵۶

باسلام ۳۳سال سن دارم باتوجه به دردهایی که داشتم به دکتر مراجعه وسپس به سونوگرافی رفتم ونشان داده شد که کیسه صفرای من دار ای سه سنگ ۲۴میلی هست میخواستم منو راهنمایی کنید با دارو درمان میشود یانه

مدیریت سایت - شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۱۸

سلام
بله از طریق طب سنتی درمان می شوید.

م.حسینی - شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۱۶

با سلام من سنک صفرا دارم به ابعادهشت تا ده میشه راهنمای کنید برای دفع ???

روح اله - چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۲۰:۲۳

سلام من حدود یک سال پیش دردی در ناحیه بالایی وسط شکم داشتم که به دکتر مراجعه کردم بعد سونوگرافی رفتم که گف یه سنگ حدود 25 در 17 میلی متری تو کیسه صفرا وجود دارد بعد از یکسال هر سه ماه کمتر بیشتر اون درد بطور اتفاقی و یا با مصرف غذا زیاد احساس میکردم(یعنی شب درد شروع می شد تا چند ساعت حتما باید مسکن میزدم) الان رفتم سونوگرافی دوباره میگه یه سنگ 23 در 15 در ناحیه گردن کیسه صفری وجود داره که با جابه جایی بیمار تکون نمیخوره لطفا راهنمایی کنین متشکرم

سعید از شیراز - جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۲۲:۴۱

ببخشید سنگ صفرای 14mm بدون جراحی درمان قطعی گیاهی داره؟

جعفر کاظمی راد - یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ساعت ۱۹:۵۲

با سلام بنده 51 ساله هستم ویک سنگ 18 میلی متری درکیسه صفرا دارم وهیچ گونه دردی هم ندارم لذا تقاضا دارم بنده را راهنمای کنید که باید چگونه درمان شوم پیشا پیش کمال تشکر را از شما دارم

مدیریت سایت - دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ساعت ۱۱:۵۶

سلام
جهت دریافت نسخه دفع سنگ کیسه صفرا با دفتر مؤسسه می توانید تماس حاصل نمایید و به صورت حضوری و یا غیر حضوری اقدام نمایید

برزو - سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت ۰۱:۳۴

پسر۶ساله ای دارم در داخل سفرایش سنگ ریزهایی به ابعاد ۶میلیمتر هست چکار کنم

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت ۱۱:۲۴

سلام
ابتدا تغذیه و سبک زندگی خود و کودکتان را اصلاح کنید و زیر نظر طبیب باید دستورات لازم انجام شود، در برخی موارد یک پاکسازی ساده و اصلاح تغذیه به دفع و یا کوچک شده سنگ کیسه صفرا کمک می کند

فائزه - پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ - ساعت ۱۹:۴۹

سلام من ۲۲سال سن دارم العان یک سال سنگ صفرادارم بزرگترین ۸میلی توی بارداری دچار سنگ شدم اول بزرگترینش ۵ میلی بود العان شده ۸ میخوام عمل کنم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

مرجان امین - چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۰۰:۱۳

49 ساله با دو سنگ 13 و 8 میلیمتری . برای دفع نیاز به راهنمایی دارم.ضمنا با توجه به وجود سنگ و بزرگی طحال بواسطه تالاسمی روزه داری برای من چه صورتی دارد.چنانچه در پاسخ تعجیل فرمایید برای ایام ماه مبارک رمضان سپاسگزار خواهم شد

ناشناس - دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۰۸:۱۱

باسلام بند خانم 42 ساله هستم کبد چرب وسنگ60 میلی متری درکیسه صفرا ووزن 100 کیلوب قد152 سانتیمتر لصفا راهنمای کنیدچطور درمان کنم

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۴:۵۲

سلام
نیاز به شرح حال کامل است و از این طریق امکان ارائه درمان نمیباشد در صورت تمایل به استفاده از روش درمانی مؤسسه باید با دفتر تماس حاصل فرمایید
03133451462
09136828017

سکینه - چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۳:۴۵

بنده 47 ساله هستم و سنگ صفرایم 18 میلی است .
میخواستم ببینم راه خلی هس که دفع بشه یا نه

فری - سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - ساعت ۱۰:۱۹

سلام من 27سالمه وسنگ صفرا 13 میلی دارم ایاراهی هست بدون جراحی خوب بشم

ملکی - یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۷:۴۱

با سلام بنده ۲۷ سالمه ودو سنگ به انداره ۱۱و ۱۲ میلی متری که یکیش در گر دنه صفرا قرار دار ویه مدتی هم هست درد خفیفی دارم لطفا راهنمایم کنید ایا با طب سنتی در مان دارد

شهلا حسنی زاد - پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ساعت ۱۱:۱۴

سلام بنده 43 ساله سنگهای متعدد در کیسه صفرا دارم (ده سیزده و شانزده و چندین سنگ متعدد دیگر ) دردی ندارم فقط ده روز پیش یک وزنه برداشتم کمر راست و بالای شکم سمت راست فقط زمان نشستن درد میگیرد ولی زمان راه رفتن یا دراز کشیدن هیج دردی ندارم به نظر شما به سنگ صفرا ربط داره ؟ باید عمل کنم یا راه درمانش چیست؟ ممنون

لیلا مولوی - یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ساعت ۲۱:۵۳

با سلام من۷ ساله هستم سنگ ۸میلی چند سنگ ریز دارم لطفا کمکم کنید بدون جراحی سنگ دفع بشه

لیلا مولوی - یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ساعت ۲۲:۰۱

با سلام من۳۷ ساله هستم سنگ ۸میلی چند سنگ ریز دارم لطفا کمکم کنید بدون جراحی سنگ دفع بشه

زهرا - پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۷:۳۷

سلام من یه خانم ۲۳ ساله هستم ازدوران بارداری سنگ کیسه صفرا گرفتم.
تو سونو گفتن دارای سنگ ریزه های متعدد هست . با طب سنتی و مصرف یه دوره ۳ ماهه ازقرص اورسوفور تو سونوی جدید گفتن سه تا سنگ به ابعاد ۶ میلی متر تو گردن کیسه صفرا وجودداره ‌ .نمیدونم شرایطم بهتر شده یابدتر .
میخواستم بدونم این خیلی خطرناکه یا من میتونم با همون طب سنتی پیش برم ؟ ممنون میشم جوابمو بدید خیلی نگرانم

علی - چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ساعت ۲۰:۰۱

باسلام و احترام
بنده حدوداً پنجاه ساله ام و دوتا سنگ پانزده و نه میلی متری در کیسه صفرا دارم لطفاً ممکنه بنده رابااین روش راهنمایی بفر مایید

ناشناس - سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ساعت ۲۳:۲۵

سلام من 35 ساله هستم سنگی به اندازه 21 میلی درکیسه صفرا دارم می خواستم بگم میشه بدون جراحی درمان کرد

سوری - شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ساعت ۱۶:۳۹

سلام وقت شما بخیر بنده پسری ١٠ ساله دارم که در حین سونوگرافی برای جراحی آپاندیس متوجه یک سنگ ١٠ میلی در صفرا شدیم یک ماه دارو مصرف کرد ولی بعد از سونوگرافی تغییری نکرد اگر مراجعه کنیم به شما قابل درمان است یا باید جراحی شود البته هیچ گونه علائم و نشانه دردی ندارد. با تشکر

سمانه - دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ساعت ۰۶:۰۰

من زن ۳۵ ساله هستم واززمانیکه باردار شدم ودخترم به دنیا آمد من سنگ صفرا گرفتم الان یک سنگ ۷ میلمتری وکمی سنگ ریزه دارم میشه بدون جراحی از بین برد لطفا راهنمایی کنی