محل تبلیغات

نازایی

دسته بندی
تاریخ درمان
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۴
بیماری : نازایی
تاریخ مراجعه : 22 / 9 / 84
بیمار با سابقه نازایی به اتفاق همسرش مراجعه نمود. هردو دچار مشکل بودند و قبلا سایر درمان ها را انجام داده بودند. شوهر از لحاظ تعداد اسپرم و ضعف حرکت اسپرم دچار مشکل بود و خانم نیز از لحاظ قاعدگی نامنظم و چسبندگی ضمائم رحم ( آندومتریوز ) و ترشحات مهبل مشکلاتی داشت. عمل هایی مانند آی یو آی و میکرواینجکشن نتیجه ای نداده بود.
هر دو نفر تحت درمان قرار گرفتند. شوهر ابتدا تحت درمان پاکسازی مجاری تناسلی قرار گرفت . پاکسازی مجاری تناسلی یکی از فن آوری های طب ایرانی در درمان مبتلایان به ضعف قوای جنسی است .  پس از آن داروهای ویژه تفویت نیروی جنسی و رفع ناتوانی ها و نقص اسپرم تجویز گردید.
خانم ایشان نیز ابتدا تحت درمان تعدیل مزاج کلی و تعدیل مزاج زهدان قرار گرفت و سپس تخمدان ها و ضمائم رحم بسرعت به حالت عادی در آمد و پس از گذشت 6 ماه بارداری همانطور که پیش بینی می شده صورت گرفت .
لازم به ذکر است آمار میزان بارداری در روش های ما که مبتنی بر اصول پایه طب ایرانی است تاکنون نسبت به تعداد مراجعه کنندگان 60 درصد است که آمار بالایی است و تصور می کنم 40 درصد مراجعه کنندگان که نتیجه نگرفته بودند شاید به دلیل قطع درمان یا عدم اطلاع به ما از این لحاظ که باردار شده اند یا نه در آمار منفی ها قرار گرفته اند. معتقدیم در صورت وجود امکانات لازم می توان آمار فوق را به شکل چشمگیری بالا برد.
نام بیمار
ع. کاظمی و الف. شاه سیا
نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

احمد - سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۳

سلام.برایه درمان عوارض ناشی از خود ارضایی(زود انزالی-کمبود میل جنسی-نعوظ ناقص و بی میلی برایه ازدواج -کمردرد و خستگی زود هنگام و...) که خیلی از جوونهایه مثله من دچارش شدیم باید چی کار کنیم؟راهکارهای استاد موسوی و همین طور طب سنتی برایه درمان کامل مشکلات ناشی از خود ارضایی رو توضیح بدید.آیا عوافبش درمان پذیر هست؟