محل تبلیغات

سیروز کبدی

تاریخ درمان
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۷۹

بیماری: استسقاء حاد
تاریخ  اولین مراجعه:
79/8/10 
با علائم زردی شدید و عدم اشتهاو کم خونی حاد وحالت تهوع وکاهش شدید وزن و عدم توان راه رفتن مگر با کمک دیگران بیمار دارای 25 سال عمر بود.
تشخیص:
استسقاء حاد در مرحله پنجم که آخرین مرحله ی بحران بیماری استسقاء می باشد شناسایی گردید.درمان های شیمیایی سودی نبخشیده و اطباء بیماری را لاعلاج تشخیص داده بودند.
درمان:
بیمار با توجه به مرحله ی شدید بحران تحت درمان های زیر قرار گرفت:
1-ابتدا از مصرف هر نوع مواد خام منع گردید که مواد ممنوعه به شرح زیر است:
نان،هرنوع میوه ی خام،هر نوع مواد تقویتی خشکبار،برنج،چربی،کباب و استفاده از هرگونه مواد شیمیایی حتی ویتامین ها.به طور کلی بیماران استسقایی  و سرطانی که در مرحله ی خیلی حاد نباشند از مواد زیر پرهیز داده می شوند:
شیر و کلیه مشتقات شیر،سیب زمینی،عسل های متداول در بازار،پسته،خرما،موز،ریحان بنفش،سرخ کردنی،چربی،آب یخ،نوشابه،بستنی،چیپس،پفک،سوسیس و کالباس،انواع ساندویچ و پیتزا،کباب،لوبیا،خمیر دندان،شیریتی جات قنادی،گوشت گوساله و گاو،انواع کمپوت و کنسرو و مواد بسته بندی،آب میوه های بسته بندی،اسپری های حشره کش،خوشبو کننده های شیمیایی،روغن های نباتی(جامد و مایع)،شامپو و صابون های عطری،دل،جگرو قلوه.
2- تنها غذای مجاز در هفته ی اول مصرف،غذای پایه معروف به شوروای گشنیز بود که آن هم به صورت لعاب شوروا قابل مصرف بود و در مورد ضعف و کم بود قند به بیمار اجازه دادم از کمپوت خانگی استفاده نماید.
3- سیستم دارویی خوراکی:
هفته اول تنها مصرف منضج صفرای کبد بود که ترکیبی از ترنجبین هراه با سه عرق گیاهی و گاه خاکشیر بود و از عصاره ی سه گیاه باز کننده مجاری کبد از جمله عرق تصعید شده قرقات و گلاب بهره بردم که با توجه به حالات ساعت به ساعت بیمار رِنج  داروها تغییر می کرد.در این مرحله بیمار با شرح آزمایشگاهی زیر تحت درمان قرار گرفته بود.
 
                                         

Test                                      Result                        Units                  NormalRange

S.G.O.T(AST)………….               *1000                         IU/L                     5-40
S.G.P.T(ALT)………….                *1300                         IU/L                     5-40
Alkaline phosphatase…..            *302                          IU/L                    Adult:70-306
                                                                                                                       
                           Child Up to 15 years 180-1200


Bilirubin Total……….....               *3.6                          mg/dl                   Up to 1.4
Bilirubin Direct………….               *1.4                           mg/dl                   Up to 0.5
 
 

 

هر روز حال بیمار رو به بهبود رفت و هر روز کمی از عوارض گفته شده در سطور قبل کاسته شد.پس از 15 روز که از رژیم غذاییِ در حال بحران عبور کرد بخشی از مواد خام گیاهی آزاد گردید و مصرف آب انار به رژیم غذایی قبل اضافه شد و بیمار در این مرحله اجازه یافت که تمام محتویات شوروای گشنیز را میل کند.
پس از گذشت حدود چهل روز به تدریج جوشا نده های باز سازی کننده کبد در دستور کار قرار گرفت و حمام دارویی برای بیمار در نظر گرفته شد که عبارت بود از ترکیبی از سدر که گاه با حنا و مورد مخلوط می شد و در حمام با سرکه خانگی و روغن زیتون ترکیب شده وروی بدن مدت نیم ساعت می ماند . بعد از آن با لیف روی پوست مالیده و موی سر نیز چند بار با این ترکیب شسته و آنگاه با مواظبت بیمار از سرماخوردگی از حمام خارج می گردید. برای تقویت قوای مغز و جلوگیری از سرایت بیماری به اعضای مهمی مانند مغز و ریه هر شب از بخور داروهای گیاهی استفاده نمود و پس از آن به تدریج بیمار به اضافه وزن کشیده شد که نشانه بهبود اوضاع بود. یک سال ونیم به همین ترتیب گذشت و اکنون بیمار سابق آماده است تا به سئوال پژوهندگان پاسخ دهد علاوه بر آن مدارک آزمایشگاهی برای مطالعه در دسترس می باشد. لطفا در انتهای گزارش حقیر به برگه آزمایش ایشان با توجه به تاریخ انجام آزمایش توجه فرمائید.

نام بیمار
الف، داداش
کلید واژگان
نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

ز. ن - یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۷

خیلی جالب است. ای کاش اطلاعات دقیق‏تر بود که بیشتر برای پژوهشگران قابل بررسی و استفاده باشد

مدیریت سایت - یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۰

با سلام
برای دریافت اطلاعات کامل می توانید کتاب درمان استسقاء از سری کتابهای موسسه را تهیه فرمایید

nateghi - چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۱

باسلام و احترام

یعنی میشه با این نسخه مشابه بیمار سرطان کبدی را درمان کرد؟
بیماری که عمل شنت انجام داده و به خاطر واریس مری باندیکیشن شده؟

مدیریت سایت - چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۳۰

سلام
بله روند درمان ذکر شده همین است، با توجه به اقدامات انجام شده باید تحت نظارت متخصص طب سنتی درمان را شروع کرد. توجه داشته باشید در متن کیس ریپورت ذکر شده بطور کامل داروها و دستورات ذکر نشده است.

نازی - جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۷

من همانژیوم دارم. و روده ملتهب همراه با اسهال که علت خاصی نداشته و 6 ماه هست که کبدم شروع به چرب شدن همراه با درد کرده ایا میکروب خاصی که باعث بیماری روده و متعاقبا کبد شود وجود دارد شخصا فکر می کنم با درمان بیماری رودهایم که 2.5 است طول کشیده کبدم نیز درمان خواهد شد راهنمایی بفرمایید

مدیریت سایت - شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۳

با سلام
احتمال وجود چنین علتی هست، در هر صورت باید با شروع درمان کبد درمان را شروع کنید.

د.د - جمعه ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۳۳

آیا بیماری psc کلانژیت اسکلروز اولیه که همان التهابو گرفتگی مجاری صفراوی هست درمان دارد یا نه؟

مدیریت سایت - شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۲۹

سلام
بله درمان دارد.

نازی - سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۶

با سلام و خسته نباشید من قبلا از شما درباره مشکل روده و کبدم سوال کردم در ادامه با انجام سونوگرافی اخیر گفتند کبد هیچ مشکلی ندارد. (در حالیست که من درد و مقداری حالت تهوع. دارم )و بیان کردند درجاتی از گاستریت دیودتیت دارید و همسرم کبد چرب گرید یک دارند در ازمایشات خون. من همسر و دو فرزندم همگی هلیکوباکتر داریم. که از همسرم 87 و از ما سه نفر حدود 32 بود و همگی تستمان مثبت شد. و مدفوعمان حدود 2/5 سال است که اولش معمولی و بعد شل می شود ایا این مشکلات بخاطر هلیکوباکتر است و همگی احتیاج به درمان داریم من در طی مطالعاتم دریافتم که هرکسی نباید درمان کند و اگر در میان ما خانواده برخی درمان کنند و برخی نکنند باز به هم منتقل خواهند کرد چه کنیم در ضمن فرزندانم یکی 5 ساله و دیگری 11 ساله هستند و. تجویزتان را اگر لطف کرده برای هر کدام از ما بنویسید من درمان با داروهای متداول را که با انتی بیوتیک هاست و عوارض دارد مخصوصا برای فرزندانم بکار نمی برم از اینکه مطالبم طولانی شد عذر خواهی نموده و منتظر دستورات جنابعالی هستم تا انشاا... زیر نظرتان بهبودی حاصل گردد با تشکر

مدیریت سایت - سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۳

با سلام. بله علت اجابت مزاج به این صورت هلیکوباکتر است و باید تحت درمان قرار گیرید هم شما و هم اعضای خانواده هر کدام با توجه شرح وضعیت خود.
در صورتی که تمایل به استفاده از روش مؤسسه دارید باید به صورت حضوری یا غیر حضوری ویزیت شود.

خسروی - جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۵

با سلام ووقت بخیر
پسرخاله من به دلیل سنگ ساز بودن کیسه صفرا ،کیسه صفراشو در آورده بعد کبدش سنگ ساز شد که یکبار سنگهای کبدش رو در آوردن 15روز پیش به دلیل تنگ (یا مصدود ) بودن مجاری کبد تحت عمل جراحی قرار گرفت و براش شیلنگ گذاشتن و3شب پیش دچار خونریزی معده شد ومقدار زیادی خون بالا آورد که بعدش نمیتونست راه بره وکسی رو نمیشناخت بعد از مراجعت دوباره به بیمارستان در icu بستری شد روز بعد حالش بهتر شد همه رو میشناخت اما رنگ پوست وداخل چشماش زرده امروز از نظر جسمی بهتر بود ومیتونست روی تخت بشینه ،رنگ پوستش هنوز زرده
ظاهرا دکتر گفته که نمیتونن براش کاری کنن باید صبر کرد
درمان بیمار با این شرایط چیه چه مدت طول میکشه؟
پیشنهاد شما چیه ؟
لطفا خیلی زود جواب بدید

مدیریت سایت - شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۵۴

با سلام
متأسفانه از عوارض جراحی و برداشتن کیسه صفرا، گرفتگی مجاری کبد و سپس درگیری کبد با عناوین مختلف است و در آخر پیشنهاد پیوند کبد. در صورتی که اگر از ابتدا سنگ کیسه صفرا با استفاده از روش طبیعی دفع شود، نه تنها این عضو از دست نخواهد رفت بلکه از بسیاری از بیماریها که عواقب خارج شدن این عضو از بدن است پیشگیری خواهد شد. ولی متأسفانه پزشکان راهی جز جراحی ندارند.
در هر صورت می توانید با مؤسسه تماس بگیرید تا آنجا که از ما برا آید با توکل بر خدا برای بیمار انجام می شود ولی اینکه تا چه زمان طول بکشد نیاز به شرح حال کامل و بستگی به همکاری خود بیمار و اطرافیان در مصرف داروها و دستورات غذایی دارد.

ف-ش - دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۳۹

با سلام پدر من مبتلا به سیروز کبدی وتومور هست وهمزمان دچار زردی شده آیا درمان فوری وجود داره ؟ چگونه ؟ خواهشمندم پاسخگو باشید

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۵۵

با سلام
بله؛ البته باید شرح حال کامل و دقیق بیمار را داشته باشیم. می توانید با شماره مؤسسه تماس گرفته و پیگیری نمایید.

حمید - چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۴۹

سلام
پدرم دارای سیروز کبدی شده بطوریکه دکترها گفتند عمل پیوند هم نمیتونند انجام بدن .میخواستم بدونم درمان دارد.لطفا راهنمایی کنیید.

مدیریت سایت - سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۱۵

سلام
باید شرح حال دقیق و کاملتری جهت پاسخگویی از ایشان داشته باشیم. می توانید با مؤسسه تماس بگیرید.
با آرزوی سلامتی

عبدلله - جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۲۲

سلام
خیلی لذت بردم، خدا خیرتون بده، متاسفانه نظام سلامت این درمان ها را نادیده میگیرد، زیرا سودها و درآمدهای افسانه ای خود را در خطر میبیند.
تا چند سال بعد با بیمار در ارتباط بودید؟
بیمار چند سال زنده ماند؟ عمل پیوند کبد انجام دادند؟

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۴۴

سلام
ایشان حدود 12 سال پس از بیماری و گذراندن دوره درمان در مؤسسه زنده بودند؛ اما متأسفانه به علت مصرف مواد غذایی صنعتی از جمله مصرف دلستر بیماری به شدت عود کرد و در آخر با توجه به شرایط ایجاد شده با درمانهای شیمیایی دارفانی را وداع گفتند. عمل پیوند انجام نداده بودند و ما هنوز هم با خانواده ایشان در ارتباط هستیم و از افراد فعال در حوزه طب سنتی و اصلاح سبک تغذیه در پیگشیری و درمان هستند.

حسینی - پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۵۳

سلام یکی از نزدیکان ما مبتلا به سرطان بدخیم کبد هست که متاسفانه دکتر جوابش کرده و می گویند هیچگونه راهی برای درمان ایشان وجود ندارد
من چگونه می توانم با شما صحبت کنم در مورد درمان ایشان

مدیریت سایت - شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۲۱

سلام
می توانید با شماره های مؤسسه تماس حاصل نمایید. توجه داشته باشید که بیمار یا نزدیکترین فرد به ایشان که از تمام جزئیات بیماریشان اطلاع دارند باید تماس بگیرند.
03133451462
09136828017

ساسان - چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۴۵

سلام،عرض ادب
ایا درمان قطعی برا سیروز کبدی ،درگیر اعضا نزدیک و از بین رفتن چربی غشای معده و پانکراس هست

مدیریت سایت - شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۱

با سلام
با توکل به خدا درمان وجود دارد؛ اما درمان قطعی را نمی توان تضمین کرد.

طه - جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۲۲

لطفا شماره یا ادرستونو بدین

مدیریت سایت - شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۰۷

سلام
در قسمت درباره پیک شفا اطلاعات تماس ذکر شده است

سیما کاشی - پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۵۴

باسلام خواهرزاده ی من پسری است سی ساله مقیم کاناداست که حدود یکساله مبتلا به سرطان کبد شده اکنون درحال شیمی درمانیست طبق نظر دکترها وتحقیقی که خود بیمار کرده (پیگیری از دانشگاه شیراز) امکان پیوند وجود ندارد وسرطان به سرخرگهای اطراف کبد رسیده باتوجه به شرایط فعلی بیمار که بسیار عصبی است اگر امکان بهبودی وجوددارد سعی کنیم اورا برای درمان درایران قانع کنیم ممنون از پاسخ شما

مدیریت سایت - دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۱۳

سلام
در صورتی که هنوز اشتها دارند می توانند جهت تحت نظر قرار گرفتن اقدام کنند؛ باید با شماره های دفتر جهت پذیرش به صورت تلفنی یا حضوری تماس حاصل نمایید.

مصطفی سواری - یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۲۳:۲۸

سلام .پدرم سرطان کبد داره.البته قرص هپاتیت b مصرف می کند .لطفا راهنمایی کنید

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۲۹

سلام
در صورتی که تمایل به استفاده از داروهای گیاهی و روش مؤسسه دارید می توانید به پزشک مؤسسه مراجعه نمایید.

مسعود - یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۳۲

با سلام، لطفاً راهنمایی کنید چطور می تونیم یه دستور برا مقابله باسرطان کبد کنیم؟

mrymvank@gmail.com - یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۲۸

با سلام و خسته نباشید... مادر من متاسفانه ب بیماری کبدی دچار شده چطوری میتونم با دکتر مطلب بالایی مشورت کنم دراین مورد و راهنمایی بگیرم ... با تشکر

مدیریت سایت - دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۲۴

سلام
با شماره های مؤسسه که در قسمت درباره پیک شفا ذکر شده است تماس حاصل نمایید.

سید محرم افشاری - جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۴۶

سلام آقای دکتر من حدود دو سال است بیماری pscدارم می خواستم بدونم قابل درمان است؟

مدیریت سایت - سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۴۰

سلام

کولانژیت اسکلروزه اولیه (psc)، بیماری التهاب مجاری صفراوی داخل و خارج کبد است. بهترین و مؤثرترین درمان از طریق طب سنتی و داروهای گیاهی است، همینطور که می دانید از طریق طب نوین درمانی ندارد و فقط یک سری داروهای دارای عوارض فقط برای کنترل علائم تجویز می شود و در آخر پیوند با تمام مشکلات و قبول کردن یا نکردن بدن و .....
باید هر چه سریع تر اقدام کنید تا بافت کبد بیشتر از این آسیب ندیده است

حسن نوری - شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۲۳:۳۹

درود و خدا قوت
بنده چند سالی هست که گرفتار بیماری psc شدم و تحت نظر متخصص هستم .آیا طب سنتی میتونه این بیماری رو کامل درمان کنه یا فقط از پیشرفتش جلوگیری میکنه؟.ممنون میشم پاسخ بنده رو بدید.مرسی

مدیریت سایت - یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۰۹

سلام
همینطور که قبلا در جواب سوال مشابه گفته شد از طریق طب سنتی با داروهای گیاهی قابل درمان است.

محمدعلی - دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۴۷

خدا امواتتو بیامرز یکی از دوستام همین مریضیو داره بنده خدا هر جا رفته جواب نداده انشاالله این جواب میده دیگه الهی آمین عزیزمی

خ.ا.رحمانی - دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۰۱:۲۰

ممنون از زحماتتان که واقعا برای رضایت خداست من خانم شکمش آب آورد سه ماه پیش بعدازظهر ده دوازده تا متخصص وفور تخصص رفتن سی تی اسکن سونوگرافی آزمایشات مکرر. هیسترکتومیش کردن بعهده روز دوباره شکمش آب آورد الان میکنم سیروز است آون هم علایم کافی برای اثباتش نداری لطفا بنده حقیر را راهنمایی کنید تابو تا بچه هام دعایتان کنند

مدیریت سایت - سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۱۲

سلام
نیاز به شرح حال کامل است باید سریع اقدام کنید

کیا - شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۱۳

ازشما خواهش می کنم اگر هپاتیت خودایمنی وسیروز صفراوی اولیه قابل درمان است باید بیماربه صورت حضوری مراجعه کندیا می تواند دارو سفارش دهد لطفا بگویید برای این دوبیماری چه غذاهایی خورده شود وازخوردن چه غذاهایی خودداری شود این دو بیماری بر اثر غلبه کدام طبع است.با تشکر فراوان

مدیریت سایت - شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۰۵

سلام
جهت گرفتن دستورات دارویی و غذایی نیاز به شرح حال کامل بیمار است؛ به صورت حضوری و یا غیرحضوری می توانید به مؤسسه مراجعه کنید. سوءمزاج ایجاد شده در هر خلطی می تواند عامل این بیماری باشد ولی هپاتیت از طریق ویروس اتفاق می افتد. یعنی هر دو عامل بستر(زمینه بیماری) و عوامل غریبه(ویروس، باکتری و ..) در ایجاد بیماری دخالت دارند

علی محمد صفی - چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۰۶

با سلام پدرم شش ساله دچار سیروز کبدی به خاطر هپاتیت شده والان حالش خیلی بده دیگه اشتها نداره وکاملاوزن کم کرده ایا باید برای درمان با داروی گیاهی ،داروهای شیمیایی رو قطع کنه وایا درمان پذیر هست لطفا راهنمایی بفرمایین

سایه - پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۰۱:۲۸

سلام من دچار بیماری سیروزصفراوی اولیه شدم میخواستم بدونم تفاوتش با psc چیه چون خیلی مشابه ان ممنون از پاسخدهیتون

مدیریت سایت - شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۴۲

سلام
آقای علی محمد صفی
باید زودتر از روش طب سنتی استفاده می کردید، با توجه به از دست دادن اشتها باید دارو شروع شود تا تأثیر و دارو پذیری کبد و بدن مشخص شود که آیا جواب می دهد یا خیر. در هر صورت هیچ وقت داروی شیمیایی به یک باره قطع نمی شود.

مدیریت سایت - شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۴۵

سلام
به طور کلی جزو بیماریهایی هستند که منجر به سیروز کبدی می شوند و از نظر طب سنتی باید منشأ اولیه آن مشخص شود و بر اساس آن درمان پیگیری شود

حمید رضا دانش پاکران - شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ساعت ۰۰:۴۲

سلام
پدرم ٦٨ سال سن داره و حدود ٨ سال هست که هپاتیت b دارد حدود دوسال هست که بیماریش پیشرفت کرده و پارسال از ناحیه پا دچار آب آوردن شد که با طب نوین و مصرف داروى تکرر ادرار بهبود یافت اما بعد از گذشت یکسال مجدد هم پا و هم شکمش دچار آسیت شده و دکترش میگه باید پیوند کبد بشه .براى طب سنتى هم بردمش حدود یکماه دارو مصرف کرد ولى متاسفانه جوابى نداد .اگه قابل درمان هست لطفا کمک و راهنمایى کنید .
سپاسگذارم .

مدیریت سایت - دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۹:۲۹

سلام
نیاز به شرح حال کامل بیمار است باید تحت نظر طبیب دارو مصرف شود، در صورت تمایل می توانید به مؤسسه مراجعه کنید. در قسمت درباره پیک شفا تلفن تماس ذکر شده است

ج الف - جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۱:۱۹

سلام
من از سال ۹۲ متوجه کرون شدم همزمان آنزیمهای کبدی بالا بود که تحت درمان قرار گرفتم آزمایشاتدو ماهه آنزیمها رو پایین آورد mrcp تشخیص اولیه psc و پیشنهاد ercp داد ولی دکتر معالج لزومی به ercp ندید درمان با کنترل کننده های کرون و اورسوبیل ادامه داشت تا اینکه طی دو هفته درد بالای معده و نیاز به سرم و مسکن ایجاد شد. بیلی روبین در حد نرمال هستولی کمی خارش دارم ضمن اینکه گام هم ۱۶۶ و آالکالین فسفات ۳۹۰ میباشد دکتر مجددا mrcp خواسته و احتمال تنگ ترشدن مجاری صفراوی را میدهد اشتها خوب و زردی هم ندارم بیلی روبین هم در مرز مجاز هست میخواستم نظر ظما رو بدونم و اگر نیاز هست بصورت حضوری و یا پرونده رو بفرستم ممنون میشم

مدیریت سایت - دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۴:۲۶

سلام
به صورت حضوری و غیر حضوری هر دو امکان پیگیری درمان وجود دارد، تصمیم با بیمار است.با شماره های دفتر تماس حاصل فرمایید

بهار - سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۳:۰۹

با سلام ازتون عاجزانه خواهش میکنم شمارتون رو برام ایمیل کنید من 32سالمه و سیروز کبد دارم یه دختر کوچک دارم که خیلی نگرانشم تورو قران شمارتونو ایمیل کنید bk526292@gmail. com

مدیریت سایت - شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۳:۵۸

سلام
ارسال شد؛ در قسمت درباره پیک شفا آدرس و شماره تماس ارائه شده است
شماره های تماس مؤسسه پیک شفا
09136828017
03133451462

محسن علیزاده - یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۱۷:۵۱

سلام خسته نباشین.من مریضی کبدی سیروز دارم ولی باداروهای دکتر انزیم کبدم بالارفته وپروندم تولیست پیوند رفته.ایا میتوان دلیلش مصرف تریاک باشه؟

مدیریت سایت - شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۰۹:۵۶

سلام
بله احتمال آن هست، می توانید جهت رهایی از پیوند از روش های درمانی طب سنتی استفاده کنید در صورتی که تمایل داشته باشید

گلناز - چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۱:۰۴

با سلام.
من واقعا از معجزه ی خدا حیرت زده ام. با کماله نا امیدی به سایت شما برخوردم، یکی از اقوام سرطان کارسینومای سینه داره. بعد از چشیمی درمانی های چهارساله الان کبد را گرفته و دکتر جواب کرده. بیمار دچار آسیت شده. آیا امیدی به درمان هست؟

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ساعت ۱۱:۵۲

خانم گلناز سلام
امیدتان به خدا باشد. ولی از این طریق نمی توان جواب داد، نیاز به شرح حال کامل و مصرف داروها تا واکنش بدن به دارو و جوابدهی بدن به داروها بررسی شود
با آرزوی سلامتی

مصطفی - جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ساعت ۰۷:۱۱

سلام، بنده مبتلا به بیماری کلانژیت یا همون التهاب مجاری صفراوی هستم، در حال حاضر تحت درمان با داروی ارسوفلور یا اورسوداکسی کولیک اسید و آزرام هستم و هر یکی دو ماهی یکبار آزمایش آنزیمهای کبدی میدم که ظاهراً دارو باعث کاهش خیلی زیاد میزان آنزیمها شده،اما با این حال هنوز خارش های پوستی هر از گاهی اذیتم میکنه، آیا راهی برای درمان قطعی این بیماری از طریق طب اسلامی یا سنتی وجود داره ؟ اگر بله من باید به کجا مراجعه کنم ؟