محل تبلیغات

درمان قطعی سردردها قیمت: 2500 تومان

نویسنده
سیدمحمد موسوی
تاریخ انتشار
چاپ سوم ۱۳۹۲

چرا باید چند دهه داروی مسکن بخوریم و همواره در اضطراب ایجاد سر درد بعدی به سر بریم؟چرا بیماری من در طب بومی کشورم براحتی درمان و ریشه کن می‌شد و من سالـها دنباله روی پزشکان غربی، انواع قرصهای زیــان بار را نوش جان کردم ؟
علم برای سلامتی امثال من پیشرفت کرده یا برای پر کردن جیب سرمایه داران و صاحبان کمپانی های دارویی؟
تا حالا آنچه خود داشتم از بیگانه تمنا می کردم ولی حالا مسیر بازگشت به خود را انتخاب کرده و در مدت سه ماه درمان، از خودم و هر کـه راه مـن را انتخاب کند سـر درد را برای همیشـه از بین می برم


سردرد بیماری دیر آشنا و مأنوس با بشر با قدمت عمر انسان‌هاست. سردرد پیش از آنکه یک «بیماری» باشد در حقیقت «نشانه» یک بیماری است که ریشه در اعضای درونی بدن انسان دارد. لذا برای درمان آن بیش از هر چیز باید به منشاء و علت اساسی پیدایش آن توجه نمود. استفاده کردن از مسکن‌ها و مخدرها برای از بین بردن دردهای مختلف بدن- از جمله سردردها- در حقیقت نوعی خود فریبی و سرپوش گذاشتن بر درد است که نه تنها بیماری را درمان نمی‌کند بلکه آن را کهنه کرده و سبب می‌شود که عامل اصلی درد در نهان به رشد خود ادامه دهد.
طب ایرانی(سنتی) بر اساس معیارهای خاص خود سردردها را انواع مختلف تقسیم کرده است. تعدادی از این سردردها بر اساس مزاج‌ها حاکم بر طبیعت و بدن انسان مورد بررسی قرار گرفته و تعداد دیگری نیز معیارهای متفاوتی دارند که سعی نموده‌ایم در این کتاب به آن اشاره کنیم.


بازتاب آن در
خبرگزاری ایمنا: کتاب درمان قطعی سردرد ها منتشر شد

نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر