محل تبلیغات

کلیه و مجاری ادرار قیمت: 20000تومان

نویسنده
استاد سید محمد موسوی
تاریخ انتشار
۱۳۹۹
پیشگفتار
کلیه نمادی عجیب و حیرت‌آور از فن آوری خلقت می‌باشد. عضوی مهم و معین کبد و ضمانی برای سلامت و طول عمر محسوب می‌شود. نقش کلیه در سلامت انسان حیاتی است و فعالیت آن تمام اندام‌های بدن را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این عضو عجیب از هزاران سال قبل مورد توجه دانشمندان قرار گرفته است اما هر روز با پیشرفت علوم جلوه‌ای تازه از اسرار آن کشف می‌‌شود. آثار کشفیات دانشمندان و حکمای قدیم از درون تاریخ پر رمز و راز بشر در حوزه شناخت و درمان کلیه راه خود را به علوم جدید باز کرده است.
طب فراگیر بشر از دیرباز اصولی را برای شناخت اندام‌ها معرفی کرده و نیز برای روش‌های درمانی نیز به مبانی و اصولی دست یافته که به نظر تغییر ناپذیر می‌آید. شناخت مزاج اندام‌ها یکی از این اصول غیر قابل تغییر است. متأسفانه طب نوین غرب‌گرا با دیدگاه تنگ مادگرای خود این اصول را نادیده انگاشته و به علوم جزء نگر خود بسنده نمود و از این رهگذر گرچه خدماتی به علوم پزشکی عرضه نمود اما آسیب‌های جدی نیز به مبانی طبی وارد نمود. ناچار طب نوین در درمان بسیاری از بیماری‌های کلیوی نیز همچون بیماری سایر اندام‌ها دچار ناکامی گردید. این طب مغرور بجای آن که همه تجربیات گذشتگان را بکار گیرد تنها به یافته‌های علمی خود ارزش نهاد و اکنون ما علیرغم پیشرفت تکنیکی علوم پزشکی شاهد سرگردانی و مرگ و میر بسیاری از بیماران کلیوی هستیم.
اکنون ضروری است طب نوین که همه ابزارها و امکانات طبی را در اختیار گرفته بخاطر خدا و بندگان خدا از انحصارطلبی دست برداشته و با پذیرفتن اصول و مبانی طب پایه که مبتنی بر هزاران سال زحمت و تجربه پیشینیان است در روش‌های درمانی خود تغییرات اساسی ایجاد نماید و بیماران دردمند سراسر جهان را از تحمل بیماری‌های رو به فزونی رهایی بخشد.
 
سید محمدموسوی
رئیس مؤسسه تحقیقاتیو پژوهشی طب سنتی
پیک شفا اصفهان
نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر