محل تبلیغات

نیروی جنسی مردان و زنان قیمت: 23000 تومان

نویسنده
استاد سید محمد موسوی
تاریخ انتشار
۱۳۹۹
پیشگفتار
سال‌ها دل در گرو صهبا بود     ****     رونق میکده از درس و دعای ما بود
اندام‌های جنسی زنان و مردان یکی از چهار عضو رئیسه بدن محسوب می‌شود. اعضای رئیسه بدن از دیدگاه علمای طب پایه عبارتند از: قلب و مغز و کبد و اندام تناسلی
طبیبان گذشته و حال طب سنتی معتقدند که غذا پس از ورود به بدن چهار مرحله هضم را می‌گذراند تا سلول‌های بدن بتوانند آن را به مصرف سوخت و ساز برسانند و انرژی لازم را برای تحرک انسان تولید نمایند.
هضم اول در دهان و معده و هضم دوم در کبد و هضم سوم در عروق و هضم چهارم در سلول‌های بدن صورت می‌گیرد.
لطیف‌ترین و مغذی‌ترین ماده غذایی مواد حاصل از هضم چهارم است. همین مواد هستند که در اندام تناسلی انسان چه مرد و چه زن تبدیل به تخم نرینه(اسپرم) و تخمک مادینه(اوول) می‌شوند. روان زندگی در آن‌جا بدستور پروردگار با مواد غذایی بسیار لطیف یعنی غذای حاصل از هضم چهارم خلقتی شگفت‌آور را ابداع می‌کند که این خلقت در طول زندگی آدمیان از حضرت آدم(ع) گرفته تا بعد ادامه داشته و تکرار می‌شود. پس در آناتومی متحرک علمی ابزار جنسی،  نیرویی که در اسپرم مرد و تخمک زن نهفته شده نادیده انگاشته شده است. در حقیقت دیدگااه علمی مادی تنها ظاهری خشک و بدون روح از ابزار و فرایند جنسی ترسیم میکند.
حکمای طب پایه همگی بر این قول متفقند که هدف نهایی نیروی جنسی ادامه خلقت و پایداری نسل انسان است. بنابراین هدف فقط شهوترانی و وابسته شدن به لذات جنسی نیست بلکه نیروی جنسی وسیله‌ای است که موجب بقای نسل انسان می‌شود گرچه اطفای شهوت و ارامش و وقار و تعادل در رفتار نیز مورد توجه می‌باشد.
با این حساب و این نگرش اگر کتابی در مورد مسائل جنسی می‌نویسیم ما نیز همان اهداف خلقت را دنبال می‌کنیم. نیروی جنسی را وسیله‌ای می‌دانیم برای بقای نسل و نیز برای ایجاد شور و نشاط و مودّت بین زن و مرد و گرم کردن تنور زیستن با روشی صحیح که از آن نسلی کارآمد و پیشرو بوجود آید. این طرز تفکر با نگرش مادیگرایانه غربی با فلسفه لذت بردن از زندگی به عنوان یک هدف بسی متفاوت است. بر این اساس با نگرش توحیدی به موضوع بهترین نوع توجه به مسائل جنسی و نیروی شهوانی در مکتب اسلامی ما بیان شده است و حکمای طب سنتی نیز با پیشبرد علم و دانش پزشکی همین اهداف را دنبال کرده و به زیبایی مسائل جنسی را تبیین کرده‌اند.

سید محمدموسوی
رئیس مؤسسه تحقیقاتیو پژوهشی طب سنتی
پیک شفا اصفهان

نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر