محل تبلیغات

درمان سرماخوردگی و سینوزیت قیمت: 4000 هزارتومان

نویسنده
استاد سیدمحمد موسوی
تاریخ انتشار
۱۳۹۴
بخشی از پیشگفتار کتاب درمان سرماخوردگی و سینوزیت

حمله به سیستم ایمنی بدن از دست آوردهای طب غربی است که طی چند دهه‏ی اخیر شدت گرفته و باعث تضعیف سیستم دفاعی بشر شده است. به طوری که یک بیماری آنفولانزا مردم را به وحشت می‏اندازد و یا درمان سینوزیت سال‏ها بدون نتیجه باقی می‏ماند.
طب غربی از ده‏ها سال پیش با برافراشتن پرچم علم و دانش پزشکی بیشترین صدمات را به سیستم ایمنی بدن انسان‏ها زده است. تقریباً هیچ داروی شیمیایی نیست که عوارض نامطلوبی بر بدن نگذارد. بیشتر بدن‏ها در مقابل بیماری‏ها ضعیف شده‏اند و بتدریج مردم بیدار و هشیار شده‏اند که این چه علمی است و این چه هجوم فرهنگی است که ادعای سلامت بشر را دارد اما روزبروز مردم بیمارتر می‏شوند.
آشفتگی عجیبی است؛ از یک سو مردم روزبروز با دردها و رنج‏های بیشماری دست به گریبانند و از سوی دیگر مواجه با روش‏های درمانی جدیدی می‏شوند که روش‏های قبلی را منسوخ می‏کند و این تغییر رویه از زمان تسلط طب غربی تا کنون ادامه داشته است.
تحقیقات ما نشان می‏دهد که یکی از علت‏های شیوع بیماری سینوزیت، آنفولانزا و انواع سرماخوردگی روش‏های غلط طب غربی است. اندام بالایی دستگاه تنفس بسیار حساس می‏باشد و در اطراف بینی و گوشه چشم و ابرو به سینوس‏هایی متصل می‏شود که اگر این سینوس‏های حساس عفونی شوند بیماری سینوزیت ایجاد می‏شود.
.........
در مورد بیماری سینوزیت و بیماری‏های ویروسی و میکروبی اجرای روش‏های پزشکی جدید مانند روش درمان بسیاری از بیماری‏های دیگر از دوران نوزادی تا کنون فجایع بسیاری را ببار آورده است. استفاده از انواع آنتی بیوتیک‏ها از ده‏ها سال قبل علاوه بر پر کردن جیب کمپانی‏های دارویی و مافیای قدرتمند دارویی نه تنها در علاج این بیماری نتیجه‏ای نداده بلکه باعث تأثیر منفی در توانمندی بیماران و عموم مردم در عصر حاضر شده است. نسل‏های جدید نسبت به نسل قبلی بخاطر وابستگی شدید به داروهای شیمیایی تحت عنوان علم قطعاً ضعیف‏تر و بیمارتر بوده و خواهند بود. سبک زندگی و تغذیه غربی را نیز به آن بیافزایید تا متوجه شوید علت ازدیاد بیماری‏هایی مانند دیابت، سکته‏های قلبی و مغزی و سرطان‏ها و بیماری‏های ژنتیک چیست؟!
.........
نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر