محل تبلیغات

بواسیر را درمان نکنید!

تاریخ ثبت
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲

 هوالشافی

بواسیر
بواسیر و خونریزی آن، راهی است که بدن برای پیشگیری از بسیاری از بیماریها انتخاب می کند. اظهاراتی که اطباء قدیم و از جمله شیخ الرئیس فرموده اند منطقی و از روی حکمت و عقل می باشد. حتماً این اظهارات تأثیر گرفته از احادیث نبوی است طب اسلامی خون بواسیر را خونی آلوده می داند که باید از بدن خارج شود، بواسیر راه گریزی از بیماریهایی مانند؛ بیماریهای اعصاب، مالیخولیا، صرع سوداوی، باد سرخ، جوش های جلدی، سرطان، اگزما، جرب، قوبا، جذام، ذات الجنب، ذات الریه، سرسام و سکته های قلبی و غیره است.

شدّت آلودگی خون بواسیری
خون بواسیری خون بسیار کثیف و ناشی از سودای دم است. سودای دم وقتی رسوب کند آنقدر بیماری‏زا است که حتی اگر یک قطره آن را در قلبی که در حال تپش باشد بریزند قلب از شدّت آلودگی آن از کار می‏ افتد. کبد تلاش می‏ کند این خون خطرناک را از خودش و از اعضای رئیسه دور کند، لذا بسوی اندام کم ارزش‏تر و دردناک‏تر می‏فرستد تا انسان زنده بماند. دردناک‏تر از این جهت که انسان را تحریک کند که وضع خطرناک است! زودتر برو و فکری برای درمان کن!
خون کثیف که حاوی سودای غلیظِ دم است آن قدر کثیف است که در انتهای روده ایجاد ضایعه می‏ کند. فولیکول‏های زیادی در انتهای روده تشکیل می‏ شود که فرورفتگی و بیرون زدگی‏های آن همراه با خون و چرک از مقعد بیرون می‏زند. حال اگر این ماده سمی خطرناک به قلب یا اعضای رئیسه دیگر مانند مغز بریزد چه فجایعی در انتظار مریض خواهد بود؟!  
در حدیث از پیامبر اکرم(ص) نقل شده که: «خون بواسیر امان است از جنون، مالیخولیا، سرطان، سکته، جذام و پیسی و امثال آن!» این فرمایش دلسوز امت پیامبر گرامی ماست که به ما می‏ فهماند که راه خروج خون بواسیری را با عمل جراحی نبندید بلکه اصل آن را درمان کنید! اصل آن در کبد است و همان اخلاط اضافی آلوده است که نوع آن اغلب سودای دم بسیار کثیف می‏ باشد.
بنابراین کسانی که بدون معالجه ریشه ای باعث بند آمدن خونریزی بواسیر می شوند در حق بیمار ظلم کرده و زمینه بروز انواع بیماریهای خطرناک را بر او هموار کرده اند و در عصر ما بیشتر انتقاد ما متوجه اطباء فرنگ رفته است که بی مهابا دستور به عمل جراحی می دهند، بیماری را از رنج درد و خونریزی می رهانند و ده ها بیماری دیگر از قبیل سرطان کبد و غیره را به او تقدیم می نمایند.
ضمن اینکه بیماری بواسیر معمولاً پس از جراحی در مدت کوتاهی مجدداً بازگشت می کند.
توجه کنید که بواسیر اکثراً از ماده سودائی و خون سودائی و یا خلط سودائی و خونی با هم تولید می شود. ماده بواسیر کمتر بلغمی است. پس قبل از هر چیز باید به اصلاح بدن پرداخت و خون بد و ناپسند را بیرون راند.
اطباء گیاهی هم دقت کنند قبل از پاکسازی بدن از خون و خلط ناپسند اقدام به بستن خونریزی بواسیر با ضمادهای قوی نکنند. این کار اگر چه باعث رضایت و خوشحالی بیمار و احساس غرور در پزشک می شود اما پیامدهای آن  باعث نگرانی است.
تنها در شرایطی که خون بواسیر باعث ضعف و ناتوانی شدید بیمار شده است باید با ضمادها و داروهای پاشیدنی باعث بند آمدن خون گردید، اما در هر حال باید خون ناپاک و خلط بدجنس از بدن بیمار پاکسازی شود. اگراین پاکسازی بخوبی صورت پذیرد، نیاز چندانی به داروهای موضعی نخواهد بود اگر لازم باشد با بخور دادن و یا داروهای دود کردنی می توان مانع از عفونت محل بواسیر شد یا اینکه پس از پاکسازی بدن، زخم های مقاوم بواسیر را با ضماد و داروهای موضعی دیگر درمان نمود.
پاکسازی های بواسیر از طریق اسهال دادن ملایم بیمار، استحمام به موقع و خونگیری بوسیله حجامت یا زالو است.

درمان بواسیر
تا 15 روز صبح ناشتا یک روز در میان 2 لیوان عرق شاهتره را داغ کنید تا به حد جوش برسد، بلافاصله آن را روی 3 قاشق غذاخوری خاکشی که از قبل تمیز کرده اید بریزید و به جای صبحانه میل کنید و تا ظهر هیچ چیز نخورید مگر کمپوت یا فرنی رقیق.
روز بعد 3 قاشق غذاخوری ترنجبین را در یک و نیم لیوان آب جوش حل کنید و صاف کرده داغ داغ روی 3 قاشق غذاخوری خاکشی که از قبل تمیز کرده اید بریزید و به جای صبحانه میل کنید و تا ظهر مثل روز قبل عمل نمایید. جوشانده زیرا که مسهل عام نام دارد بعد از ناهار و شام میل کنید:
مسهل عام
-       سنا و گل سرخ از هر کدام 50 گرم و افسنتین و گل ختمی و تخم کتان و ترنجبین از هر کدام 25 گرم  با هم مخلوط و نیم کوب کنید و هر بار یک قاشق غذاخوری را با یک و نیم لیوان آب بجوشانید تا یک لیوان بماند صاف کنید و شیرین کرده و میل نمایید.
این دارو اسهال آور است لذا مقدار مصرف را بگونه ای تغییر دهید که اسهال ملایمی برقرار باشد مثلاً یک بار در بعد از ظهر میل شود.
 سوپ گشنیز را هر روز یا یک روز در میان به جای ناهار میل کنید که مواد سوپ به ترتیب زیر است:
-       سبزی گشنیز با اسفناج یا برگ چغندر و عدس و یا نخود و کمی برنج و ماهیچه گوسفند یا مرغ بدون چربی و آلوی بخارا.
روز بعد نیز غذا آب پز و شامل سبزیجات فصل مانند کدو و ریواس و کنگر و شلغم و چیزهایی که در همان فصل موجود است باشد.
 پس از 15 روز قرص زیر را بسازید و روزانه 3 تا 6 عدد میل کنید:

قرص بواسیر
برای جلوگیری از خونریزی بواسیر هم مفید است:
-       هلیله سیاه- هلیله زرد- مصطکی- کندر خوراکی- ریوند چینی- انزروت- گل سرخ- صبر زرد
مساوی بگیرید و بکوبید و نرم کنید و در آب مقل ارزق خمیر کرده و بصورت قرص های یک نخودی خشک کنید.

اگر بیمار هر روز 3 تا 6 عدد قرص بواسیر بخورد بهبود پیدا خواهد کرد. اگر علاوه بر قرص از مسهل عام نیز استفاده کند بهتر نتیجه خواهد گرفت و اگر رژیم غذایی که مطرح شد رعایت نماید نورعلی نور است. اگر به جای مسهل عام- جوشانده بواسیر بطور عام- را مصرف کند نتیجه خواهد گرفت. جوشانده این است:
جوشانده بواسیر بطور عام:
-       سه پستان- تاجریزی- اسطوخودوس- آویشن- قدومه- خاکشیر- پونه از هر کدام 25 گرم و گاوزبان 15 گرم- بهارنارنج و نعناع 10 گرم- افسنتین- مرزنجوش- تخم خشخاش- بادرنجبویه از هر کدام 8 گرم- خارخاسک- بومادران- کاکوتی- شیرین بیان- بابونه- سنبل الطیب از هر کدام 5 گرم و  تخم گشنیز- ختمی- تخم شنبلیله- بولاغ اوتی- سیاه دانه- بزرک سرخ- گزنه از هر کدام 20 گرم.
-       داروها را با هم مخلوط و به 5 قسمت مساوی تقسیم کنید. 1 قسمت رابا 6 بطری آب بجوشانید تا 4 بطری بماند صاف کنید و با یکصد گرم شکر معادل یک استکان مخلوط کرده و دوباره بجوشانید تا 3 بطری بماند در یخچال نگهداری کنید و بعد از هر غذا نصف تا یک استکان میل کنید.
عرقیات زیر را با هم مخلوط و قبل از هر غذا نصف تا 1 استکان میل کنید:
-       عرق گشنیز- عرق افسنتین- عرق نعناع- عرق شنبلیله- عرق گزنه- عرق بولاغ اوتی
اگر بیمار بعد از هر غذا نسخه جوشانده بواسیر بطور عام و قبل از هر غذا عرقیات فوق رامصرف کند نتیجه خواهد گرفت.

غذای بیماران بواسیری
باید از خوردن سرخکردنی، کباب، گوشت های غلیظ، گوشت گوساله و گاو، شیر و آنچه وابسته به شیر است، سیر، ادویه جات، سوسیس و کالباس، انواع ساندویج ها، شیرینی جات قنادی نانی که با جوش شیرین پخته شده باشد، آب یخ، نوشابه و هر چیزی که باعث یبوست و سفتی مدفوع شود پرهیز کنند. غذاها باید ملین و نرم کننده باشند.
خوردن انجیر و آلوی بخارا خیس کرده که آلوی بخارا در تعداد 2 برابر انجیر باشد تا میزان 10 عدد انجیر و 20 عدد آلوی بخارا ناشتا بسیار خوب است. سوپ هایی که با سبزیهای گشنیز و اسفناج و برگ چغندر و تره و آلوی بخارا پخته شود در دستور کار قرار گیرد و گوشت فقط آب پز همراه با موارد فوق پخته شود، آنهم گوشت مرغ یا گوسفند باشد.

خون درمانی
حجامت و زالو درمانی و فصد(رگ زدن) در درمان بواسیر بسیار مفید و گاه ضروری است بخصوص که همراه با داروهای دیگر درمان بواسیر اعمال گردد. اساساً کسانی که عادت به حجامت و خون دهی از طریق زالو و فصد دارند کمتر به بواسیر مبتلا می شوند.
هرگز خون گیری به روش طب غربی مورد نظر ما نیست.

بخور بواسیر
تخم گشنیز و آویشن و گل ختمی و تخم مرو را با مقداری آب بجوشانید و موضع را مرتب بخور دهید.

مرهم بواسیر و شقاق مقعد
موم و روغن کنجد و پیه مرغابی و مغز ساق گاو و روغن کوهان شتر و زرده تخم مرغ کتان و مقل ارزق را بجوشانید و داروها را در آب آن داخل کرده بصورت مرهم بسازید و موقع حاجت روی زخم بواسیر بمالید.

یبوست بواسیر
ده عدد انجیر و 20 عدد آلوی بخارا که در آب خیس خورده باشد برای یبوست بواسیر بسیار مفید است که ناشتا خورده شود.
ترکیبی از حنظل و مقل ارزق و تخم مرو و صبر سیاه و هلیله سیاه و سنا و گل سرخ و رب ریوند و اسفرزه علاوه بر دفع یبوست بیماری بواسیر را نیز درمان می نماید.

برای اطلاعات بیشتر و جامع تر در خصوص بیماریهای مقعد شامل خارش مقعد، بیرون زدن مقعد، از بین بردن دکمه های بواسیر، فیستول های چرکی مقعد می توانید به کتاب بیماریهای دستگاه گوارش و کبد از سری کتاب های موسسه مراجعه فرمایید! 
منبع مقاله
کتاب بیماری های دستگاه گوارش و کبد، تالیف سید محمد موسوی
نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

بهناز - یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۴

مادرم یک ماه هست که بواسیر دارد، و تمام روش های گیاهی مثل بالا را طبق نظر پزشک سنتی انجام دادنه، خیلی کم بهبود داشته، اوایل درد شدید داشت . الان درد کمتر و طولانی تر شده، ابتدا زالوی بزرگ انداخت و ساعت هم خونریزی داشت و سری بعد به فاصله روز تا ریز انداخت ، خونریزی کمتر شده است و کمی درد بعد از اجابت مزاج کمتر شده است، اما درد شدید قبل و حین و تقریبا موقع اجابت مزاج اصلاح نشده است
چه توصیه ای دارید، لطفا راهنماییک کنید

ناشناس - چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۶

یسیار عالی و مفید بود

مدیریت سایت - پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۲

سلام
خانم بهناز جهت راهنمایی باید دقیقاً دستوراتی که انجام داده اید ذکر نمایید. تعداد و فاصله زالودرمانی نیز مشخص نیست و اینکه زالودرمانی چه زمانی با فاصله از مصرف داروها شروع شده است.

ناشناس - پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۳:۴۰

سلام و خسته نباشید
خواستم بدونم با انجام دقیق این مراحل درمان،بیرون زدگی مقعد برطرف خواهد شد؟

مدیریت سایت - شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۰۵

با سلام
بله با انجام دقیق و مستمر دستورات و رعایت رژیم غذایی مشکلتان برطرف خواهد.

ساناز میم - پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۴:۴۴

سلام
خواستم تشکر کنم بابت این سایت خوبی که راه اندازی کردین
همسر من یکسال این مشکل رو داشت و گاهی به شدت اذیت بود،به مدت دو هفته رژیم کامل غذایی رو رعایت کرد و مسهل عام رو طبق دستور خودتون درست کردم اونم روزی یکبار استفاده میکرد و بعلاوه اینکه هرشب جوشانده مازو،تخم گشنیز و سماق رو به علاوه دو استکان سرکه درست میکردم توی تشت مینشست و الان کاملا خوب شده و حتی بیرون زدگی هم برطرف شده
اول از خدا و بعد از شما کمال تشکر رو دارم

عباس - چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۶

سلام
من همیشه اسهال هستم ولی یک بار یبوست داشتم که متاسفانه درد بسیار شدیدی احساس کردم همراه با خون ریزی ... و هربار یبوست دارم همراه با درد بسیار شدید میباشد
الآن تقریبا دو ماه که درد و سوزش دارم و در مقعد خود یک تیکه شبیه عدس کوچک احساس میکنم
خواهــــــــــــــــــش میکنم کمکم کنــــــــــــــــــــــــــــــــــید

مدیریت سایت - پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۰

با سلام
در صورت تمایل به استفاده از روش طب سنتی جهت مشاوره حضوری و غیرحضوری با شماره های 03133364992 و 09136828017 تماس حاصل نمایید
با آرزوی سلامتی

فاطمه - جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۵

باسلام وتشکرازمطالب مفیدتون.میخواستم بدونم این راه های درمان رو که گذاشتین شامل بواسیر درجه سه هم میشه یافقط درحدخونریزی رو درمان میکنه

مدیریت سایت - یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۳۱

با سلام
روش درمانی فوق برای انواع بواسیر است. البته اگر هر فرد با توجه به وضعیت مزاجی خود تحت درمان قرار گیرد بهتر است.

ف - پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۸

سلام خسته نباشید
کسیکه گوشت اضافی در اون محل داره تقریباکمی کوچک تر از یک عدس چطور میشه اونو از بین ببره؟مزاج گرم وخشک
لطفاراهنمایی بفرمایید واگه ممکنه در ایمیلم بگذارید.

مدیریت سایت - دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۶

با سلام
در صورتی که مایل هستید از روش مؤسسه جهت درمان استفاده کنید، باید شرح حال کامل داشته باشیم. می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره کنید.
03133364992

محمد - جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۶

با سلام.
من چند روزی میشه که فک میکنم بواسیر دارم . حدودا پنج روز میشه
کمی درد هم داره.
بنظرتون این روزای اول باید چیکار کنم؟
چطور درمان کنم ؟ چه کار هایی انجام بدم که رشد نکنه؟
زالو درمانی مفیده ؟
از کدام قسمت باید زالو درمانی بشه؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

مدیریت سایت - شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۱

سلام
شما می توانید دستورات درمان بواسیر تا 15 روز شامل داروی صبح ناشتا و مسهل عام را طبق دستورات فوق انجام داده و رژیم غذایی را رعایت کرده و انجیر و آلوبخارا نیز حتما در برنامه روزانه مصرف کنید.
در مورد انجام خونگیری بدون مصرف دارو نباید اقدام به خونگیری کنید و جهت راهنمایی بیشتر باید تحت نظر قرار بگیرید زیرا نیاز به شرح حال کامل است.

ناشناس - دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۸

با سلام
ممنون از مطالب خوبتون یه سوالی ازتون دارم من مدت سه سالی میشه که به یبوست دچار شدم اوایلش زیاد اذیت نمیشدم فقط وقتی یبوست میگرفتم قرص سیلاکس میخوردم خوب میشدم ولی الان با گذشت سه سال اوضاع جسمیم در حدی شده که بعد از اجابت مزاج احساس میکنم روده هام داره میاد بیرون به نظر شما من میتونم با استفاده از این طب بدون عمل بهبود پیدا کنم ممنون میشم اگه جوابم رو بدین

مدیریت سایت - دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۵

سلام
بدون عمل، با انجام دستورات دارویی و غذایی فوق بهبودی حاصل خواهد شد انشاءا..
توجه داشته باشید روغن زیتون به همراه غذا و یا سالاد روزانه مصرف شود، سبزیجات تازه و فیبرها از جمله انواع میوه ها و سبوس برنج نیز روزانه باید مصرف شود. در صورت تمایل می توانید به پزشک مؤسسه نیز مراجعه کنید.

علی - چهارشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۰۱

با سلام وخسته نباشید
من حدودا دو سال پیش به خونریزی و بیرون زدگی مقعد دچار شدم و با مراجعه به پزشک و استفاده از دارو و شیاف برای مدت کوتاه درمان شدم. ولی بعد از چند مدت دوباره شروع شده و همچنان ادامه دارد.از آنجایی که من نمیتوانم موارد گفته شده ی شما را در بالا برای ساخت قرص و دارو تهیه کنم لذا تقاضا دارم مرا راهنمایی کنیدو اگر راه حل دیگری وجود دارد پیشنهاد دهید.(اگر امکان دارد لطف بزرگی به من بکنید و پاسخ خود را به من میل کنید)

علی - یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۲:۰۳

واسه یکی از بستگانم خیلی ناراحا بودم چون اصبا سر در نمیاوردم ک چشه...ذماون گرم از اطلاعات واقعا مفید و گویاتون

نسیم - سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۹

دیگه ازدست بواسیرمیخوام سربزارم به کوه وبیابون،دیگه داره مانع خیلی چیزاتوی زندگیم میشه،20سالمه(دختر) به اندازه تمام عمرم دردکشیدم خدایااا کمکم کن····

ناشناس - سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۵۷

باسلام من دوروز هست که عمل جراحی بواسیر انجام داده ام وعمل نیز به گفته جراح خیلی سخت بود الان خیلی درد دارم وباخوردن انتی بیوتیک ونشستن دراب ولرم وبتادین زیاد تاثیری ندارد باید چیکارکنم؟

مدیریت سایت - شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۷:۰۵

با سلام
باید از ملینات و نرم کننده های غذایی استفاده کنید و رژیم غذایی بیماران بواسیری در مقاله بالا را رعایت کنید. از بخور بواسیر نیز جهت تسکین درد استفاده کنید و حتماً انجیر و آلوبخارا و پر هلو، زردآلو و آلو بخارا طبق توصیه در مقاله بالا استفاده کنید.

شهلا - یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۲:۰۶

با عرض سلام.من ۴ ماهه باردار هستم و بواسیر خونی دارم خون زیادی می اید.دکتر زنان موسلیوم تجویز کردن که باز هم نتیجه نداد.خواهش میکنم راهنمایی کنید که چی کار کنم؟ایا خطری برای جنین ندارد؟

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۴۰

سلام
می توانید انجیر 5 عدد و آلوبخارا 10 عدد از شب قبل خیس کنید و صبح بین صبحانه تا ناهار میل کنید. جهت راهنمایی بیشتر و پاسخ به سؤالتان باید کیفیت خون از نظر رنگ (تیره یا روشن) و میزان آن مشخص شود.
با آرزوی سلامتی

عاطف - دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۰

سلام و خسته نباشید من سه سال پیش بواسیر دارم همچنین فیشر مزمن تقریبا با رغایت غدایی کنترلشون میکردم تا اینکه عمل کیست انجام دادم. بعد از دو هفته از عمل و مساقرت به اصفهان ذوباره مشکل بواسیر و فیشرم شروع شد ولی اینسری خونریزی دارم همچنین اجابت مزاح بصورن کامل انجام نمیشه. نمیدونم چیکار کنم. شما تهران مرکز ندارید؟ بنظرتون من باید عمل کنم؟ ممنوم مشم در ایمیلم راهنماییم کنید.

مدیریت سایت - سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۵:۱۴

با سلام
خیر در تهران مرکز نداریم؛ از طریق طب سنتی می توانید تحت درمان قرار گیرید. ما توصیه به جراحی نمی کنیم. در صورتی که تمایل به استفاده از طب سنتی و روش درمان مؤسسه دارید می توانید به صورت تلفنی با دفتر تماس گرفته و تحت درمان قرار گیرید.
با آرزوی سلامتی

soha - پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۲۹

با سلام.
دختری 30 ساله هستم. که حدؤد 4-5 سال است که بؤاسیر دارم البته در این مدت بارها درمان کرده ام اما متأسفانه هربار مبتلا میشؤم ؤ شدت درد هم بیشتر میشؤد. بؤاسیرم از نؤع خؤنی نیست. متأسفانه سیستم گؤارشی تبنلی دارم ؤ معمؤلا یبؤست دارم.با اینکه رژیم غذایی رؤ هم رعایت میکنم اما بهبؤدی حاصل نشده. در دؤران دانشجؤیی که تحرک بسیاری داشتم بؤاسیرم بطؤر کامل خؤب شده بؤد اما الان که در خؤنه ؤ بیکارم فعالیتم کمه ؤ بشدت بؤاسیرم تشدید شده. البته رؤزانه حدؤد نیم ساعت هم ؤرزش میکنم اما گؤیی این هم پاسخگؤ نیست.
علایمی که دارم درد ؤ تؤرم، سؤزش ؤ خارش ؤ دفع سخت هست.
ممنؤن میشم راهنمایی بفرمایید

فاطمه - یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۵۹

سلام. بنده قبل بارداریم بیرون زدگی داشتم. ولی اذیت نداشت واسم. امت یه ماه بعد زایمانم بیرون زدگی همراه با شقاق شده اطراف معقدم به تعداد زیاد چاک خورده طوری که موقع اجابت مزاج آرزوی مرگ میکنم. بارها پیش دکتر رفتم فقط ملین دادن بمن. هیچ تاثیری نداره. تا اینکه برگ سنا با گل محمدی میخورم تا مدفوع نرم داشته باشم. اگه یه روز نخورم دوباره مدفوع بشدت خشک دارم. دیگه خسته شدم. با زالو درمانی و حجامت خوب میشه؟یا عمل کنم؟ الان هفت ماه میگذره واقعا دیگه خسته شدم.

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۵۹

خانم soha
سلام
در صورت تمایل به استفاده از روش طب سنتی و مؤسسه ما می توانید با دفتر تماس حاصل نمایید تا تحت درمان قرار گیرید، نیاز به شرح حال کامل داریم.

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۰۱

خانم فاطمه
سلام
از نظر ما جراحی در این مورد مردود است؛ با روش های طب سنتی و خونگیری به روش حجامت یا زالو با توجه به شرایط جسمی و با تشخیص پزشک می توانید درمان را پیگیری کنید. در صورت تمایل با مؤسسه تماس حاصل نمایید.

ناشناس - جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۲۵

سلام من یه سالی بود به بیماری بواسیر مبتلا شده بودم وچهار تا داشتم من یه مدت سبزی جات استفاده کردم وروی ضخم هر روز سی دقیقه یخ گذاشتم یک ماه بعد سه تاش رفت اما یکی دیگش نمیره درد هم ندارم لطفا راهنمای کنید

مدیریت سایت - شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۲۰

سلام
می توانید توصیه های ذکر شده در مقاله را به کار گیرید و یا از طریق مؤسسه تحت درمان قرار گیرید. در صورت تمایل می توانید با مؤسسه تماس حاصل نمایید.(09136828017 و 03133451462)

چشمه سار - دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۳۴

با سلام
خانمی 33 ساله ام . از بعد از زایمانم به مدت 2 سال است که بواسیر دارم و جراح عمومی گفته نیاز به عمل است...
اما الان حدود یک هفته است که به شدت خونریزی دارم. خون سرخ شفاف. هنگام اجابت مزاج یا حتی خارج شدن باد معده، خون به بیرون می پاشد لطفا راهنمایی نمایید.
قبلا از شما تشکر میکنم.

مدیریت سایت - پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۴

سلام
برای کنترل خونریزی عدس را در ماهی تابه بو بدهید و سپس با هم وزنش شکر آسیاب کنید روزی یک تا 3 قاشق غذاخوری به صورت قاووت مصرف کنید و بارهنگ روزی یک بار هر بار یک قاشق غذاخوری همراه با یک قاشق غذاخوری روغن کنجد در یک لیوان آب جوش با کمی شکر شیرین و میل کنید. در صورتی که تمایل به استفاده از روش طب سنتی و مؤسسه پیک شفا جهت درمان و پرهیز از جراحی دارید باید با مؤسسه تماس حاصل نمایید و تشکیل پرونده داده تحت درمان قرار گیرید.

حمید - شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۵۵

با سلام وتشکر. مرد و420ساله /بیرون زدگی مقعد دارم واحساس پری در ناحیه مقعد ودفع ناقص مدفوع .باد شکم شدید شب ها بیشتر میشود.ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

سعید - دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۵۳

سلام من مدت طولانی دچار بواسیر شدم پیش دکتر رفته یه مدت ارام گرفته بود اما دوباره شروع به درد وخون ریزی کردم بعداز اجابت مزاج دوره معقدم باد میکند درد زیادی احساسس میکنم به پیش دکتر رفته ام گفتند باید عمل کنم ولی من عمل نمیکنم خواهش دارم کمک کنید

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۰۸

سلام
جناب آقای حمید و سعید
در صورت تمایل به استفاده از داروهای گیاهی و روش مؤسسه باید شرح حال کامل ارائه کنید. جهت تشکیل پرونده و مشاوره با دفتر تماس حاصل نمایید.

pooria - جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۲

با سلام
بنده دچار فیشر مقعد شدم رفتم دکتر گفت که چون شما الان برای بار دوم هست که دچار این بیماری می شوید فیشر شما بصورت مزمن درامده و باید جراحی بشه می خواستم بدونم آیا راه کاری برای درمان این بیماری وجود دارد با تشکر

مدیریت سایت - شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۴

سلام
شقاق یا فیشر مقعدی در طب سنتی وجود دارد و نیازی به جراحی نیست. داروهای نرم کننده و لینت دهنده طبع باید استفاده شود. در صورت تمایل به استفاده از روش طب سنتی می توانید با مؤسسه تماس حاصل نمایید.

sahar - یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۰۵

سلام
یه سوال داشتم
برای درست کردن موارد بالا اشتباها افسنتین که برای مسهل عام گفته شده داخل قرص ریختم مشکلی پیش میاد؟
باید چیکار کنم؟

فاطمه - یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۳۹

سلام.خداقوت.هرض از مزاحمت اینکه من تمام داروهای تجویزیتونو آماده کردم و خیال دارم استفادش کنم. تنها سوالم اینه که صبح ناشتا فرمودید 10 انجیر 20 تا آلوی بخارا بخورید. باز نوشتید صبح ناشتا دولیوان عرق شاطره رو با سه ق خاکشیر میل کنید. این دوتا رو باهم بخورم مشکلی نیس؟؟ یا اینکه باز بعد 15 روز الو و انجیر مصرف شه.نفهمیدم...

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۱۶

سلام
خانم سحر
ایرادی ندارد مشکلی پیش نمی آید. ولی به مسهل افسنتین را اضافه کنید
با آرزوی سلامتی

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۲۱

سلام
خانم فاطمه
انجیر و آلو بخارا را تا موقعی که صبح ناشتا منضج استفاده می کنید بین وعده صبحانه تا نهار میل کنید.
سبوس برنج در غذا برای هر وعده یک قاشق چایخوری اضافه کنید و روزانه نیم ساعت ورزش و نرمش در برنامه خود بگنجانید؛ میوه زیاد مصرف کنید و سبزیجات همراه غذا فراموش نشود.
با آرزوی سلامتی

فاطمه - سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۴۶

سلام.بازم مزاحم وقتتون شدم شرمنده. من تموم داروها گیرم نیمده، ینی تو شهرمون ب چندتا عطاری رفتم ولی نداشتن. از عرمورد یکی دو قلم. مثلا افسنتین و مصطکی و یکی دوتا عرقیات گیرم نیمده ولی بدون اون درمانو شروع کردم.چاره ای نداشتم. ایرادی ک نداره؟؟ و از مسهل عام فقط ظهر استفاده میکنم شب تو برنامم باشه؟؟! از کم و زیاد شدن دلرو میترسم!!

مدیریت سایت - پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۲۱

سلام
ایرادی ندارد ولی افسنتین گیاه نایابی نیست برای مسهل بتوانید پیدا کنید بهتر است؛ در رابطه با کار کردن شکم 3 بار باشد و نترسید. با خوردن میوه و سبزیجات، سبوس برنج در هر وعده غذا و مصرف روغن زیتون با سالاد و پیاده روی روده ها را نرم کنید و با مصرف انجیر و آلو ترسی از سخت کار کردن شکم نداشته باشید.
با آرزوی سلامتی

ناشناس - دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۱۳

سلام با تشکر از شما
من یه سری جوش زیرپوستی روی پیشونیم د اشتم الان یه هفتست دارم این رژیم و مسهل عام استفاده میکنم تقریبا 80 درصد جوشهام رفع شده و صورتم روشن تر شده میخواستم بپرسم مشکل از کجا بوده و اینکه بعد از تموم شدن مدت رژیم و درمان باید چه کاری انجام بدم تا جوشهام برنگردن؟
مرسی از راهنماییتون

مدیریت سایت - سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۱۰

با سلام
به طور کلی با توجه به بواسیر مشکل از کبد بوده است؛ رژیم غذایی غلط می تواند عامل آن باشد. با اصلاح تغذیه و سبک زندگی، کم کردن سرخکردنی و حذف روغن های مایع و جامد نباتی، غذاهای فست فود و اغذیه کنسرو و بسته بندی می توانید در زمینه پیشگیری موفق باشید، در ضمن ورزش پیاده روی یا نرمش روزانه و یا کوهنوردی یا شنا و ورزش های دیگر مورد علاقه حتماً در برنامه خود بگنجانید.
می توانید هر ماه یک بار و یا هر فصل یک هفته پاکسازی با منضج و مسهل را نیز انجام دهید.
با آرزوی سلامتی

مهسا - چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۳۰

سلام و خسته نباشید
ببخشید، من این درمان رو حدود 10روز هس شروع کردم، منتها خارشم بیشتر شده جوریکه فک میکنم از بیرون زخم دارم.چیکار کنم کلافه ام؟ باید صی کنم بعد 15 روز توی سرکه و... بشینم! حتی باوجودیکه مسهل رو میخورم بازم گاهی قضای حاجتم طول میکشه و یبوستم سر جاشه. نمیخوام برم دکتر... بیشتر راهنمایی کنید ممنونم

مدیریت سایت - پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۴۰

با سلام
باید میزان مصرف مسهل به اندازه ایی باشد تا اجابت مزاج روزی 3-4 بار صورت گیرد؛ در این صورت تشدید خارش ایرادی ندارد و با ادامه درمان برطرف می شود

مدیریت سایت - یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۹

سلام
خانم مهسا
شما سؤالتان را دو بار دیگر تکرار کردید؛ جواب داده شد برای ایمیلتان هم ارسال شد.می توانید جهت پیگیری درمان به مؤسسه به صورت حضوری و یا تلفنی مراجعه کنید.
باآرزوی سلامتی

محیا - چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۳۸

سلام. وقتتون بخیر.
دختری 24 ساله هستم، بعد از داشتن یک بار رابطه ی مقعدی با همسرم یک برآمدگی خیلی کوچکِ بدون درد به اندازه ی عدس در نزدیک مقعد بوجود آمد و الان بعد از گذشت 3 روز برطرف نشده. آیا دارو و یا درمان سنتی برای از بین بردن این زائده ی گوشتی هست؟ اصلا تمایلی به لیزر ندارم. لطفا راهنمایی کنید. خیلی نگرانم

مدیریت سایت - پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۲۵

سلام
این برآمدگی یا فیستول است یا بواسیر دکمه ایی، نمی توان گفت زائده گوشتی است!
در رابطه با اینکه علت آن نزدیکی بوده جای شک دارد و از نظر تشخیص باید به پزشک مراجعه کنید تا تشخیص قطعی داده شود. در هر صورت داروی گیاهی وجود دارد و نیاز به اقدام دیگری نیست اما ابتدا باید مشخص شود.

محیا - پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۳۹

بنده به نوعی مطمئن هستم علت این برآمدگی فقط نزدیکی میباشد چون این اتفاق بلافاصله بعد از ایجاد رابطه ی مقعدی که برای اولین بار هم بود رخ داد. با این تفاسیر آیا ممکن است داروی گیاهی مناسبی را برایم تجویزکنید؟ ترجیح میدهم اول داروی گیاهی را امتحان کنم و درصورت عدم نتیجه به پزشک مراجعه کنم. ممنون از راهنمایی های شما

سمیه - شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۳

سلام با تشکر از توضیحات خوبتان
سوالم این بود که این دستورات غذایی بالا برای کسی که بچه شیر میدهد مشکلی ندارد؟

مدیریت سایت - یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۷

سلام
خانم محیا
مراجعه به پزشک جهت تشخیص بود؛ نیازی نیست هر نوع تجویزی کردند شما انجام دهید! باید ابتدا مطمئن شویم برآمدگی چه چیزی است تا بر آن اساس شما را راهنمایی کنیم.
با آرزوی سلامتی

مدیریت سایت - یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۸

سلام
خانم سمیه
خیر برای خانم هایی که در حال شیردهی هستند مانعی ندارد.

ناشناس - سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۳۷

با سلام
قرص بواسیر را تا چند روز باید ادامه داد؟

مهسا - سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۴

باعرض سلام و خسته نباشید
من حدود 15 روز تقریبا اون داروها رو مصرف کردم و الان نوبت قرصهای ساختیگه. اونارو هم تهیه کردم منتها واسه اون محلول نشستنی ک گفته بودید رو هرچی تو سایت میگردم و پیدا نمیکنم. میخوام بدونم ترکیب مازو تخم گشنیز پوست انار و سماق و سرکه رو هنه رو مخلوط کنم؟؟ مقدار و نحوه استفادشو لطف کنید بنویسید واسم. ممنون از زحماتتون

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۴۷

سلام
داروها و قرص تا زمانی که بهبودی کامل میسر شود ادامه یابد و برای تعدیل و تثبیت با توجه به سابقه و شرایط هر شخص مدتی پس از بهبودی نیز مصرف شود. توجه داشته باشید با توجه به بستر بیماری هر فصل پاکسازی انجام دهید و ملینات غذایی مانند سبوس، روغن زیتون، میوه و سبزیجات خام و انجیر و برگه های خشک و آلو ها را در غذا و در طول روز مصرف کنید. ورزش و تحرک بدنی نیز مد نظر قرار گیرد.

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۵۰

سلام
خانم مهسا
تخم گشنیز و سماق هر کدام 150 گرم و نعنا، مازو و پوست انار هر کدام 50 گرم باشد یک استکان از ترکیب ذکر شده در یک تشت آب بجوشد سپس صاف کرده و یک استکان سرکه انگور خانگی اضافه کرده و در آن بنشینید. البته این ترکیب عمومیت ندارد؛ ترکیبی که در مقاله فوق ذکر شده است را همه می توانند استفاده کنند.

ایدا - سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۱۸

سلام
یه سوال داشتم من بعد از زایمان دچار بواسیر شدم الان بعد از یک سال خیلی خارش دارم سرد مزاج هم هستم

مدیریت سایت - پنج شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۲

سلام
برای درمان مشکلتان نیاز به شرح حال کامل است و باید تحت درمان قرار گیرید؛ در صورت تمایل به استفاده از درمان طب سنتی و مؤسسه می توانید با دفتر تماس حاصل نماییید

هانا - دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۴

باسلام وخسته نباشید.من تقریبا 10سال که بواسیر دارم.درطول این مدت اصلا خونریزی یا درد نداشتم(فقط بیرون زدگی)ی مدت از کپسول روهمورین استفاده کردم عالی بود وبواسیرم تو میرفت.ولی به محض قطع دارو دوباره برمیگشت.الان تقریبا یک سالی هست که درناحیه مقعد خیلی درد دارم البته بدون خونریزی.به دکترمراجعه کردم گفت فقط عمل.میخواستم ببینم امکان داره با زالو یافصدخون کلا بیرون زدگی خوب بشه واحتیاجی به عمل نداشته باشه؟؟؟؟ متشکرم

راضیه - سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۰۵

با سلام و تشکر از سایت خوب شما
مسهل عام رو اماده کردم و دو روزه استفاده میکنم اما موجب اسهال نشده و هنگام اجابت مزاج درد زیاد دارم
دوبار در روز خورده ام. لطفا بفرمایید چقدر مصرف کنم و برای کاهش درد بواسیر چیکار کنم خیلی اذیت میشوم
ممنون

مدیریت سایت - چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۵۵

سلام
به جوشانده مسهل عام 75 گرم برگ سنا و 50 گرم قدومه و 50 گرم تخم کتان اضافه کنید.
دستورات دیگر از قبیل مصرف انجیر و آلوبخار؛ سبوس برنج همراه وعده غذایی؛ روغن زیتون با سالاد کاهو و یا به تنهایی؛ پیاده روی روزانه و رژیم غذایی را نیز هر روز رعایت کنید.
توجه داشته باشید نرم کردن روده ها و درمان بواسیر، یبوست و شقاق زمان می برد و باید به طور مستمر هر روز از ملینات غذایی و دارویی به طور منظم استفاده کنید.
از سبزیجات خام و میوه ها غافل نشوید و از ملین چهار تخم که برای سرفه های خشک استفاده می شود نیز می توانید استفاده کنید.

مدیریت سایت - یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۰۷

سلام
بدون عمل درمان از طریق طب سنتی امکان پذیر است اما نه فقط به وسیله فصد و زالو بلکه نیاز به سیستم درمانی کامل و رعایت رژیم غذایی دارد.

احمد جواد 25 ساله - سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۵۶

من مریضی بواسیر خونی دارم که به مشکل زیاد مواجه هستم لطف نموده راه خوبتر درمانی طبی را برایم ارایه نماید تشکر

مدیریت سایت - چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۵۴

سلام
باید شرح حال کامل داشته باشیم و تحت درمان قرار گیرید؛ در صورت تمایل به استفاده از داروهای گیاهی و روش مؤسسه می توانید مراجعه کنید.

سارا - پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۲۲

سلام خسته نباشید من 4 سال پیش بواسیر داشتم اما با کلونوسکوپی فهمیدم ک بواسیره کاملن درمان شدم با دارو الآن هیچ مشکلی ندارم اما یک سالی میشه ی زایده کوچیک روی مقعدم دارم آیا این به خاطر بواسیره؟؟؟؟هیچ کدوم از علایم بواسیر رو ندارم

سحر - پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۲۵

مادرم چند وقت پیش خونریزی بواسیر داشت خیلی شدید اما بعد از چند روز خونریزی قظع شد اما الان خارش شدید و درد زیاد داره خیلی اذیت میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

فاطمه - جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۰۷:۳۱

سلام.ببخشید من حدود2ساله که از بیماری شقاق رنج میبرم.وهرروز بخاطر ااستفاده از ملین هایی که شما متذکرشدید اجابت مزاج راحتی دارم وگرنه خیلی درد میکشم و دکتر بهم پیشنهاد جراحی دادند.2تاسوال از خدمتتون داشتم:1.آیا استفاده دایم از گل سرخ و انجیر و فلوس و این ملین ها تاثیر بعدی روی روده ها نمیذاره و باعث تنبلی روده ها نمیشه؟2.برای درمان شقاق بواسطه زالودرمانی زالو را بر در دهانه مقعد میگذارند؟یاجایی دیگر از بدن؟

مدیریت سایت - یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۵۹

سلام
خانم سارا
امکان دارد مربوط به بواسیر باشد؛ نیاز به معایه یا توضیحات بیشتر دارد از این طریق قابل تشخیص نیست.

مدیریت سایت - یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۰۰

سلام
خانم سحر
باید به مؤسسه مراجعه کنند؛ به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق تماس تلفنی. شماره های تماس در قسمت درباره پیک شفا

مدیریت سایت - یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۴۸

سلام
خانم فاطمه
مداومت در مصرف ملین ها خشکی مزاج را بتدریج برطرف می کند و روده را نرم کرده و به این ترتیب موجب بازگشت عملکرد طبیعی روده ها می شود و به هیچ عنوان باعث تنبلی روده نخواهند شد. در رابطه با داروهای مسهل از جمله سنا، گل سرخ و ... مدت مصرف آنها محدود است و با توجه به تشخیص تا موقع مصرف بدن و روده به مصرف آن عادت خواهد کرد و به یک باره نباید قطع شود و با جایگزین کردن ملینات و بازگشت عملکرد طبیعی روده ها بتدریج قطع شود تا از مزایای آن استفاده شود.
در رابطه با زالو درمانی و خونگیری با توجه به تشخیص برای هر شخص متفاوت است در مورد شقاق اولین مسئله از بین بردن خشکی است و پس از آن با توجه به بواسیر و مسائل دیگر خونگیری در نظر گرفته می شود.

ندا - یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۳۲

سلام لطفا برای درمان بیرون زدگی هم راهنمایی کنید
تشکر

بهادر - دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۲

سلام من پسر 24 ساله هستم که 8ساله بواسیر همراه با خونریزی ماهانه هستم و در مقعد بیرون زدگی دارم هنگام اجابت مزاج خون بصورت رگ رو مدفوع ظاهر میشه دیگه خسته شدم چیکار کنم

مدیریت سایت - دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۳۸

سلام
درمان بیرون زدگی نیز ابتدا همین درمان بواسیر است اگر برطرف نشد در ادامه درمان داروهای موضعی استعمال می شود.
می توانید به پزشک مؤسسه مراجعه کنید.

یلدا - پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۲۶

باسلام من یک ماهه عمل لاپاراسکوپی برداشتن کیسه صفرا داشتم الان ۳روز میباشد که رگ های خون تو مدفون میبینم دیروز بعد دفع مدفوع خلط هایی مث خلط دهانی ار مقعدم دفع شد. وامروز خارش خیلی کم درناحیه مقعد دارم من اصلا یبوست و اسهال و درد ندارم .پایین سوراخ بیرونی مقعدم ک زیر سوراخ الت تناسلی هست متورم شده ..این خلط هارو فقط دیروز بعد مدفوع دیدن و امروز ندیدم تورو خدا کمکم کنید خیلی میترسم اصلا دکترنرفتم میترسم شماراهنماییم کنید

بهادر - سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۲۴

سلام من 8ساله که بواسیر همراه با خون ریزی ماهانه دارم الان 2ماهه که هر روز خون ریزی دارم خسته شدم چیکار کنم؟

azam - چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۵۰

با سلام سوالی داشتم همسر من مردی 42 ساله هستند که دچار خونریزی به صورت خون روشن و گاهی لخته در ناحیه مقعد شده .اما یبوست نداره ودر بعضی مواقع سوزش داره. در ضمن ایشون مشروبات الکلی هم مصرف میکنن میخواستم بدونم الکل در این عارضه نقشی داره و اینکه برای درمان این خونریزی باید چه کرد؟فکر میکنم ایشان بواسیر داخلی داشته باشن.اگر ممکنه راهنماییمون کنیدا

مدیریت سایت - چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۵۷

خانم یلدا
سلام
با عرض پوزش از تأخیر در پاسخگویی؛ با توجه به عمل لاپاراسکوپی باید مشخص شود که از عوارض لاپاراسکوپی است یا خیر؛ اگر عوارض آن نبود شرح حال کامل باید بدهید.

مدیریت سایت - چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۵۹

خانم بهار سلام
بارهنگ و انجیر و آلوبخارا را شروع کنید(طبق دستورات فوق)؛ باید تحت درمان قرار گیرید که نیاز به شرح حال کامل است. در صورت تمایل به استفاده از داروهای گیاهی و روش مؤسسه با دفتر تماس حاصل نمایید.

مدیریت سایت - چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۰۸

خانم اعظم سلام
بله مصرف مشروبات الکی می تواند چنین عارضه ایی به دنبال داشته باشد چون بر کبد اثر می گذارد و کبد از نظر طب سنتی در این گونه بیماریها نقش اساسی دارد.

زری - جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۹

با سلام
ممنون از مطالب خوب و پاسخگوییتون
من دختر 23 ساله هستم بیشتر از پنج سال یبوست شدید دارم انواع گیاهان دارویی رو استفاده کردم ولی زیاد تاثیری نداشت بعد قطع مصرف دوباره بدتر شدم ولی خونریزی زیاد ندارم الان تقریبا 3 سالی میشه که اصلا ندارم ولی بیرون زدگی دارم که اندازش بزرگ شده و هنگام اجابت مزاج درد شدید بدون خونریزی دارم به دکتر مراجعه کردم گفت بواسیر نیس ویه جور التهابه با زالودرمانی بیرون زدگی از بین میره؟

مدیریت سایت - شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۴۷

سلام
زالودرمانی در درمان بیرون زدگی ارجعیت ندارد مگر با تشخیص قطعی، بنابراین نمی توان گفت با زالودرمانی از بین می رود.

نجمه - یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۱۵

سلام و وقت بخیر، ممنون از اطلاعا مفیدتون، همسرم 27سالشه نزدیک 2سال هست که از مشکل یبوست رنج میبره و مدت زمانی که دستشویی میره خیلی طول میکشه و در کل به سختی دفع میکنه، همراه با خونریزی شدید، بطوریکه گاهی وقتها در حالت عادی مثلا در حمام یا محل کار ممکنه خونریزی کنه و نگرانی من از خونریزی بسیار شدیدش هست، کاملا دچار ضعف و بیحالی میشه، واقعا نمیدونم علت این همه خونریزی چیه؟ آیا فقط از بواسیر میتونه باشه، دکتر جراح دارو ملین و همورویید دادن، و اخیرا که مجدد رفتیم گفت عمل کنی بهتره، آیا عمل لازمه؟ یا درمانهایی که اینجا ذکر شده انجام بدم؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی نگرانم، خدایی نکرده مشکل حاد نباشه

مدیریت سایت - پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۵۷

سلام
درمان بدون عمل امکان پذیر است، بهتر است زیر نظر پزشک طب سنتی درمان را پیگیری کنید.
در صورت تمایل می توانید به پزشکان مؤسسه مراجعه کنید. شماره های تماس در قسمت درباره پیک شفا ذکر شده است.

ناشناس - جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۰۶

ضمن عرض سلام وتشکر بابت اطلاعات و پاسخ به سوالات
44 سال سن دارم و چندماه هست که موقع اجابت مزاج درد دارم بدون خونریزی . ولی بعد از دفع درد خاصی ندارم . مدتی است که توده ای کوچک در زیر پوست در ناحیه مقعد احساس میکنم . دکتر گفت که دچار شقاق مزمن هستم . از پماد آنتی هموروئید هم استفاده کردم جواب نداد . در موقع دفع درد شدیدی دارم . خواهش میکنم راهنمائی فرمائید که باید عمل کنم یا طور دیگری جواب میده . واقعیت اینکه امکان روش گیاهی که فرمودید برام میسر نیست . لطفا راهنمائی بفرمائید و اینکه آیا درمان قطعی داره یا خیر . کدام روش بهتر و مفیدتر و زودتر به نتیجه میرسه . با سپاس .

سمانه - یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۵۱

سلام.ایا ضایعه گوشتی که در اواخر بارداری از مقعد بیرون زده است، بدون جراحی از بین خواهد رفت؟

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۳۹

سلام
بله بدون جراحی درمان می شود.

سهیل - یکشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۳۲

با سلام من دو سالی هست در ناحیه مقعد درد دارم وبا خونریزی همراه ،نمیدونم شقاق یا بواسیر ولی بیرون زدگی دارم و حتی احساس زخم در داخل مقعد مکنم و همچنین خونریزی و نمیتونم مدفوعم دفع کنم درد امونم بریده ،مشکل من چیه،ی تیکه از پوست مقعدم هم بیرون زده و سفت سفت شده لطفا کمک کنید

bahar - چهارشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۰۱:۱۶

سلام آیا هموروئیدترومبوزه(لخته ای) که چند باردرنقاط مختلف مقعد ایجاد شده بازالودرمان میشود ؟؟باتشکرازپاسخ شما

پویا - پنج شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۰۲

ورییکوو

مدیریت سایت - یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۱۵

آقای سهیل
سلام
شما باید پاکسازی مخصوص بواسیر را انجام دهید؛ در صورت تمایل به استفاده از داروهای گیاهی و روش مؤسسه می توانید به پزشکان مؤسسه مراجعه نمایید.

مدیریت سایت - یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۱۵

خانم بهار
سلام
زالو درمانی کافی نیست.

نرجس حیدری - شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۴۷

باسلام
ببخشید آدرستون کجاست؟

مدیریت سایت - دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۳۶

سلام
در قسمت درباره پیک شفا بخش اطلاعات تماس ذکر شده است.
http://www.peykshafa.ir/site/page.aspx?id=354

زهرا - پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۲۸

سلام من نوزده سالمه دو ساله بواسیر دارم اوایل اذیتم نمیکرد مشکلی نداشتم خونریزیم ی ماه ی،بار امشکل دفع مدفوع داشتم ولی ی ماهه یبوست بد دارم خیلی اذیت میشم س بار پیش دکتر رفتم واسه یبوستم شربت منیزیم هیدوکسید میده همینکه قط میشه مشکل دوباره شرو میشه ولی ی روزه خونریزیم دارم دکترم گفته باید عمل شی ی دوره قرص و پماد داخل مقعدی داد خوب نشدم اخه با این طب سنتی خوب میشم؟موارد بالارو مصرف کنم چی؟تورو خدا کمکم کنید کنکور دارم س ماه دیگ از درس افتادم کلا

مدیریت سایت - سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۱۵

سلام
بله از طریق طب سنتی بدون جراحی با انجام دقیق و مستمر دستورات و رعایت رژیم غذایی مشکلتان برطرف خواهد.در صورتی که تحت نظر پزشک مؤسسه درمان را پیگیری کنید بهتر است.

asal - یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۳۵

سلام خواهش میکنم بگین درمان بیرون زدگى مقعد بر اثر بواسیر چیه؟؟

حمید حیدری - سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۲۱

من هلیله سیاه میخوام.از طریق پیک.با کیفیتشو نیاز دارم.چون زیاد تعریف شنیدم.ممکنه؟

مدیریت سایت - چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۰۲

سلام
خانم عسل
سیستم درمانی کامل دارویی و غذایی می خواهد که باید به پزشک طب سنتی مراجعه کنید. در صورت تمایل به استفاده از روش مؤسسه آدرس و شماره تماس در قسمت درباره پیک شفا ذکر شده است.

مدیریت سایت - چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۰۳

سلام
آدرس و شماره تماس در قسمت درباره پیک شفا موجود است می توانید سفارش دهید.

حمید - دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۲۱:۳۰

سلام
من یه سه سالیه به بواسیر مبتلام ودکتر نرفتم فکرکنم از نوع بادی باشه چون درد بعضی موقع ها کم وتا به نه خونریزی نه چرکی ندیدم بیرون بیاد بعد من فقط16 سالمه
من الان دارم زالو درمانی میکنم و من نمیدونم چرا این درمان نمیشه چون نه یبوست نه در دستشویی زور میزنم ایا با زالو درست میشه بعد من ورزش رزمی میکنم ایا ورزش رزمی باعث عود اون میشه لطفا راهنماییم کنید

سید - دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۵۱

سلام من اسهال همراه بابواسیرخارجی باکمی خونریزی دارم که حدودا یک هفته بواسیرم بیرون زده راه درمان/

مدیریت سایت - سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۲۵

سلام
آقای حمید
زالو به تنهایی کافی نیست، اصلاح تغذیه و پاکسازی دستگاه گوارش و کبد نیاز است.

مدیریت سایت - سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۲۷

سلام
آقای سید
پاکسازی دستگاه گوارش و کبد با توجه به غلبه مزاج باید انجام دهید. انجیر و آلوبخارا و بارهنگ باید مصرف شود

مریم.ر - شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۰:۰۶

سلام علیکم خدا قوت

حدود 3 سال پیش دقیقا زمانی که یکسال از زایمانم میگذشت در مقعدم درد وسنگینی شدیدی حس کردم و خود سرانه شیاف آنتی همورویید استفاده کردم و اولش خیلی خوب شدم ولی یک هفته بعدش خارش در مقعدم شروع شد به حدی که اونقدر میخاروندم تا خونی میشد...هر بار رفتم پیش دکتر بهم قرص مبندازول داد و انگار نه انگار...آزمایش دادم 3 بار گفتن انگل نداری..خلاصه یکسال گذشت تا اینکه مقعدم سر همین خارش بشدت زخم شد و رفتم کلونوسکپی....اونجا دکترم گفت یک بواسیر کوچک داری و دارو داد زخمم خوب شد اما خارش نه که نه...بعدش دوباره رفتم دکتر گفتن فیشر هم داری این سوزشها و دردها که اذیتت میکنه از فیشره....
خلاصه نمیدونم دیگه مشکلم کدومشه الانم دارم سعد کوفی استفاده میکنم چند روز اول عالی بود ولی دوباره خارش دارم اما بیشتر داخلی شده..به نظر شما مشکل من چیه؟؟
از صبر و حوصله شما سپاسگزارم.

مدیریت سایت - یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۵

سلام
مشکل شما سوءمزاج دستگاه گوارش و کبد است. باید به طبیب طب سنتی مراجعه کنید. در صورت تمایل می توانید به مؤسسه مراجعه کنید، شماره های تماس در قسمت درباره پیک شفا ذکر شده است.

هدی - دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۲۴

ایا مصرف قرص سی لاکس ضرر دارد؟

ناشناس - دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۱:۰۳

سلام من گوشت اضافه ای درکنار معقدم دارم اما ن خونریزی دارم ن دردی مدفوع هم ب راحتی میاد چیکار کنم ب چه بیماری دچار شدم؟؟؟

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۵۶

سلام
خانم هدی
به طور کلی مصرف مسهلات جهت درمان بلامانع است ولی باید ملینات جایگزین آن شود و مسهل به تدریج قطع شود. نباید به قرص سیلاکس عادت کنید.

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۵۸

سلام
ناشناس
نوعی بواسیر است و از سوء مزاج معده و کبد است. باید دستورات کامل بواسیر را انجام دهید.

رسول - شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۶

سلام خسته نباشید بواسیر یعنی اینقدر درد داره ادم نمیتونه بشینه رو صندلی ماشین حتی مبل و زمین چگار کنم از این همه دردی که داره چه دارویی پمادی خوبه ممنون میشم راهنمایی کنید

مریم م - شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۱۰

باسلام وخسته نباشید. من مدت یک ماه است که موقع دفع سوزش دارم وخون هم دیده میشود . وبعد از دفع انتهای مقعد ازطرف داخل دچار ورم میشود . ونشتن برایم مشکل میشود . آیا درمان گیاهی برای آن وجود دارد. لطفا مرا راهنمایی کنید . هزینه هر آن چقدر میشود؟

مدیریت سایت - شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۱۵

سلام
آقای رسول
داروی بخوری که در مقاله ذکر شده جهت تسکین درد بواسیر می توانید استفاده کنید؛ توجه داشته باشید که باید درمان اساسی و پایه انجام دهید. مصرف انجیر و آلوبخار نیز همراه با انجام بخور و نشستن در آب بخور به تسکین درد کمک می کند.

مدیریت سایت - شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۱۵

سلام
بله درمان دارد؛

sogand - دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۵۲

سلام خسته نباشید..برای مرهم بواسیر موادی که گفتید رو بجوشونیم و بعد ذکر کردید که دارو هارو در اب ان داخل کنید منظور از دارو ها کدوم هست؟؟ممنون میشم جواب بدید

sogand - دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۲۳:۲۹

وقتتون بخیر سوال دیگه ای هم داشتم از حضورتون..ممنون میشم پاسخ بدید..مرهم بواسیری که گفته شده برای درمان زائده ی گوشتی درکنار مقعد که بوجود اومده میسر هست؟چه مدت طول میکشه تا رفع شه؟

مدیریت سایت - چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۴۶

سلام
مقل ارزق جوشیده میشود و بقیه مواد داخل آن به صورت مرحم آماده میشود.
به تنهایی کافی نیست؛ در همه افراد مدت زمان درمان یکسان نمی باشد

بهار - چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۵۶

سلام خسته نباشید. . من امروز فهمیدم بواسیر دارم چون بیرون زده بود ولی خونریزی مقعدی ندارم هنوز.. خواستم ببینم این بواسیری ک من دارم آیا پیشرفت میکنه؟؟ و یا اینکه خود ب خود خوب نمیشه؟ ، لطفا یه راه بدون اینکه نیاز ب دکتر باشه ک اسون هم باشه پیشنهاد کنید فقط خواهشا سریعتر😢..خیلی نیاز دارم و نگرانم... مرسی

مدیریت سایت - پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۰۹

سلام
اگر اصلاح تغذیه و درمان نکنید پیشرفت میکند؛ دستورات ارائه شده مقاله را می توانید اجرا کنید ولی بهتر است به طبیب طب سنتی مراجعه کنید. قسمت نظرات و جوابهای داده شده را مطالعه نمایید.

مریم۱۳۶۴۵۸ - جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۰۰:۱۶

باسلام من از سال ۹۲ تا حالا به علت به هم ریختن وقت غذا خوردنم یبوست گرفتم و بواسیر درست کردم حالا هم ضایعه ای به اندازه لوبیا اومده بیرون و هنوز یبوست دارن و اذیت میشم گاهی اوقات خارش داره سوراخ مقعدم.بیرون زدگی و پارگیش اذیتم میکنه.چکار کنم؟

مدیریت سایت - شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۳۴

سلام
نیاز به شرح حال کامل است، در صورت تمایل می توانید به پزشک مؤسسه مراجعه کنید.

ناشناس - پنج شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۱۲

سلام من فقط بیرون زدگی دارم سوزش و خارش داشتم فعلا قطع شدباید چیکارکنم باتشکر مرتضی

مدیریت سایت - یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۴۳

سلام
دستورات لازم برای عموم در مقاله ذکر شده است، برای درمان بهتر است به طبیب طب سنتی مراجعه کنید.

ناشناس - پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۳۹

سلام ۱۸ سالمه از۱۵ سالگی دچاربواسیر شدم گاهی با خونریزی وگاهی باعفونت چرکی همراه ازعمل جراحی میترسم خیلی برام زجراوره توروخدا بگیدچیکارکنم؟؟؟ ممنون ازسایت خوبتون

م ف - پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۰۶

با سلام خسته نباشید خواستم بی بینم داروهای تبلغاتی ماهواره همان ها که حالت شربتی است ابا در صورت استفاد بر بهبود بواسیر اثر دارد چگونه استفاد شود

مدیریت سایت - سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۵۵

سلام
ناشناس
نیاز به شرح حال کامل است و باید تحت درمان قرار بگیرید

مدیریت سایت - سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۵۶

سلام
داروهای ماهواره ایی از نظر ما مورد تأیید نمی باشد

ناشناس ۱ - پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۴۵

سلام
من دچار بواسیر شدم
خواستم ببینم برای رفع درد وسوزش میتونم روغن کوهان شتر داخل مقعد بزنم؟؟

مدیریت سایت - یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۲۵

سلام
بله می توانید

ناشناس - چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۰۸:۳۸

سلام ممنون که به سوالم جواب دادید خواستم بدونم حفره ای که براثربواسیر ایجادشده بسته میشه چگونه؟؟؟ ایابدون عمل جراحی این ممکنه؟؟؟؟؟

مدیریت سایت - شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۰۷

سلام
بله بدون عمل جراحی برطرف می شود باید تحت نظر طبیب طب سنتی درمان را پیگیری کنید

ناشناس - شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۱۹

سلام
سه سال دچاربواسیرشدم شکمم بزرگ شده ایامیتونه ربطی بابواسیرداشته باشد؟؟؟؟؟؟

علیرضا - شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۰۲:۴۱

سلام.ازمطالبتون تشکر میکنم وخسته نباشبد.
من حدود سه سالی هست که دیالیزمیشم یک بار هم پیوندکردم که ردپیوند شده.چندروز پیش دوبارتومدفوعم خون بود بعدش دیگه تکرار نشد تا نوبت دیالیزم که باز خون تو مدفوعم بود.سوالم این بود که دکارم گفته داروهای گیاهی نخورم حالا گفتم چطوری اینارواستفاده کنم میشه یه روز درمیون استفاده کنم که مضرنباشه برام.سپاس

علی - یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۰۰:۰۱

ببخشیددکترامیگن اگه هموروییدعمل نکنی ولش کنی میشه سرطان روده بزرگ توسایتاهم خوندم اینجوری نوشته بودن.اگه با سنتی درمان بشه موردی نداره بعدشم تاحالاکسی باسنتی درمان شده.برگشت داره بواسیر

مدیریت سایت - سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۲

سلام
ناشناس
در صورتی که توأم با یبوست باشد بله ولی در غیر اینصورت خیر

مدیریت سایت - سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۶

سلام
آقای علیرضا
شما می توانید یک روز در میان 5 عدد انجیر و 10 عدد آلو بخارا و یک روز در میان دیگر برگه زردآلو، برگه هلو و آلوبخار هر کدام 5 عدد که از شب قبل خیس کرده اید میل کنید؛ متأسفانه پزشکان طب نوین بدون آگاهی و علم از درمان های طب سنتی بیماران را منع می کنند در صورتی که بیماران کلیوی که نیاز به پیوند و دیالیز داشته اند نیز با طب سنتی قابل درمان هستند و درمان شده اند.

مدیریت سایت - سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۳۰

سلام
بله اگر درمان نکنید احتمال چنین اتفاقی است کمااینکه بودند افرادی که بدون سابقه بواسیر دچار سرطان روده بزرگ شده اند؛ اما درمان با روش های طبیعی و اصلاح تغذیه و داروهای گیاهی بدون عوارض بوده و بستر بیماری را از بین می برد.
هر بیماری در صورتی که تمهیدات لازم پیشگیری در نظر گرفته نشود احتمال عود مجدد دارد

فاطمه - یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۳۹

با سلام . من بیرون زدگی دارم بدون هیچ درد و خونریزی. یک عدد کوچک از قبل که حس میکنم کمی بزرگ شده و یکی دیگه جدید ک کمی بزرگتر از اولی است. (فقط حس میکنم گاز معده بیشتر شده )دکتر جراح ژا دیلتیازوم تجویز کردن که هنوز نگرفتم و نشستن در ابگرم . طبع من سرد و خشک است. پیشنهاد شما چیست برای کوچک شدن ابن زایده ها؟ با تشکر

مدیریت سایت - سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۲۵

سلام
به طور کلی در مقاله راهنمایی لازم ذکر شده است، در صورت تمایل به استفاده از روش طب سنتی و داروهای گیاهی باید تحت نظر طبیب دارو مصرف کنید

ناشناس - چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۰

سلام حدود یک هفته هس که ازفرورفتگی بواسیرم خونابه همراه باچرک خارج میشه دلیلش چیه؟؟؟؟ باتشکر ازشما

سینا - جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۳۳

با سلام، می خواستم بدونم که میشه بواسیرهای ترومبوزه و دردناک رو از طریق زالو درمانی، البته زالوهای کوچک و کبریتی آنهم انداختن روی دکمه بواسیری به نحوی درمان کرد ؟ یا کلا میشه زالوهای کوچک رو در اطراف ناحیه مقعدی طرف بیمار متصل نمود ؟

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۴۲

سلام
ناشناس
همانطور که خودتان گفته اید بواسیر عفونی شده است و باید غیر از مصرف داروهای خوراکی داروهای ضمادی به صورت موضعی استعمال شود

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۴۴

سلام
آقای سینا
ابتدا باید با گذاشتن ضماد موضعی و مصرف داروهای خوراکی بواسیر تخلیه شود سپس روی موضع زالو انداخته شود. می توانید به کتاب درمان بیماریها با زالوی ایرانی تألیف استاد موسوی رجوع کنید

ناشناس - پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۱:۳۵

سلام ایا بواسیر حتما باعث سرطان روده میشه

محسن - جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۰۷

پسری 30 ساله هستم.من عادت داشتم همیشه بد از دفع تا جایی ک ممکنه مقعدم و درونش رو پاک کنم برای همین از انگشتواستفاده میکردم یه جورایی وسواس داشتم.یبوست ندارم.روزی یکبار دستشویی میرم.دو هفته پیش درد و سوزش کم همراه با خونریزی خیی کم بعد از دفع داشتم . برای همین اون عادت قبلی رو تکرار نکردم و خیلی سریعتر بعد از دفع پاک میکردم خودمو. الان خون نمیاد ولی یه چیز حباب مانند بیرون مقعدم احساس میکنم ک سوزش داره. الان چیکار باید کنم؟؟ هزینه ی درمانش زیاده؟

علی - شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۱۵

با سلام و احترام
از کودکی مبتلا به یبوست هستم اما چند سال است که مشکلات ناحیه مقعد آزاردهنده شده است زوائد خارجی و به احتمال زوائد داخلی مشکل ساز است(طبق نظر پزشک معالج) . گاهی اوقات درد و سوزش و خونریزی عود میکند نه همیشه. البته به خاطر کم کاری تیرویید ناشتا نصف لووکسین هم مصرف میکنم دستور شما برای درمان چیست؟؟

baran - جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۵۰

سلام
من نزدیک یکی دوماهی هست که موقع اجابت سوزش و کمی خونریزی دارم و بعد از اون دیگه ن دردی دارم ن خونریزی ولی هنوز درست نفهمیدم که مشکلم چی هست آیا بواسیره یا شقاق!میشه لطفا بگین چی هست و برای برطرف کردن شقاق هم ازین دستوراتی که گفتین میشه استفاده کرد؟
ممنونم

شهاب - جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۲۱:۵۸

سلام وقت بخیر
من مدت یکماهه که خونریزی کمی هنگام دسشویی دارم نمیدونم بنظر شما بواسیره یا شقا
فرق بین این دوتا چیه و راه درمانش چیه ؟
ممنون

محمد - شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۰۲:۴۶

سلام م من هم بواسیر درجه دو دارم.خواستم ببینم نمیشه این داروهاس گیاهی رو خودتون درست کنید وهزینشو من پرداخت کنم.

ناشناس - یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۰۹

سلام خسته نباشید سوال/آیا روغن سیاه برای بواسیر که منجربه سر باز کردن آن ونهایتا تخلیه چرک وخون کثیف شود اشکالی ندارد

ناشناس - یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۱۳

سلام آیا خوردن سیر خام بشکل قورت دادن آن با آب در صبح ناشتا ممکن است بعلت گرم بودن سیر باعث ایجاد بواسیر شود با تشکراز شما

مدیریت سایت - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۲۴

سلام
در صورتی که بواسیر درمان نشود ممکن است باعث ایجاد بیماری های سخت و صعب العلاج از جمله سرطان ها شود

مدیریت سایت - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۲۵

سلام
آقای محسن
کار شما اشتباه بوده است؛ باید به طبیب طب سنتی مراجعه کنید.

مدیریت سایت - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۲۷

سلام
آقای علی
جهت درمان نیاز به شرح حال کامل است، باید تحت نظر طبیب دارو مصرف کنید. در صورت تمایل می توانید به پزشکان مؤسسه مراجعه نمایید، شماره های تماس در قسمت درباره پیک شفا موجود است

مدیریت سایت - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۲۸

سلام
خانم baran
جهت درمان نیاز به شرح حال کامل است، باید تحت نظر طبیب دارو مصرف کنید. در صورت تمایل می توانید به پزشکان مؤسسه مراجعه نمایید، شماره های تماس در قسمت درباره پیک شفا موجود است

مدیریت سایت - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۱۲

سلام
استفاده از روغن سیاه اشکال ندارد

مدیریت سایت - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۱۲

سلام
به طور کلی سیر برای بواسیر خوب نیست

مدیریت سایت - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۱۹

با سلام
کاربران محترم توجه داشته باشید که هموروئید یا همان بواسیر داخلی یا خارجی، شقاق یا فیشر، فیستول و بیماریهای مربوط به مقعد و رکتوم نیاز به بررسی عامل اصلی آن برای هر شخص با توجه به مزاج همان شخص دارد و از این طریق امکان راهنمایی و یا تجویز دارو نیست. بهتر است مقاله ذکر شده را به دقت مطالعه نمایید و جهت درمان از طریق طب سنتی بهتر است به طبیب طب سنتی مراجعه نمایید در صورت تمایل به پزشکان مؤسسه نیز می توانید مراجعه نمایید

مینا - پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۲۱:۳۹

سلام
وقت بخیر
من بواسیر داشتم 5 سال پیش جراحی کردم دوباره دو ساله برگشته . منضج و مسهل خوردم چند دوره اما افاقه نکردن . دکتر زنان رفتم گفتن مشکل فقط تنگی مفقعد هست و علائم یبوست هست ن بواسیر و...
در ضمن دوتا دکمه قسمت پایین مقعد دارم ک قبلا سفت و دردناک میشد اما الآن بدون درد و کاملا نرم و شل هستش
لطفا بگید برا تنگی مقعد چ کنم .حتی شیاف هم ک دادن بزوز وارد مقعد میشهفته چنروز راحتم باز با ی مدفوع ک یکم بزرگترباشه و سفت هم نباشه زخم میشه و چندین روز سوزش دارم و گاهی ورم و دردش شدید میشه
نمیدونم چیکا کنم .طبعم سوداس
هر

ناشناس - دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۴۲

سلام من ۳ سال دچاربواسیرداخلی شدم الان خونابه ازبواسیرم خارج میشه موقع نشستن وبلند شدن درددارم ازبواسیرم خونابه ای خارج میشود که بدبو است علائم اینا‌چیست ؟؟؟؟

مدیریت سایت - شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۰۶

سلام
خانم مینا بهتر است زیر نظر طبیب طب سنتی درمان خود را پیگیری نمایید

مدیریت سایت - شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۰۶

سلام
ناشناس
به احتمال زیاد عفونی شده است

هادی - دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۳۶

سلام
من بواسیر دارم شکمم رانه اما فقط درد دارم
راهی هست
تشکر از شما

سید14 - سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۵۲

سلام علیکم
باتشکر ازسایت مفیدتان وجوابهای ارزنده
اینجانب حدود چند ماه است که مدفوع خونی دارم رنگ مدفوع عین خون است روشن وفقط زمانی که کاکائو تلخ میخورم تبدیل به رنگ آن می شود دردی هم حین مدفوع ندارم ومدفوع خونی من درزمان دفع بافشار وپخش میشود اگر زمانی هم منظم ورزش کنم تقریبا برطرف می شود یبوس هم دارم لطفا راهنمائیم کنید متشکرم

حسین - دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۳۶

خیلی علی بود

ابوالفضل - پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۲

سلام و خسته نباشید به شما.
من 20 روز که دچار آبسه معقدی یا فیستول شدم.
رفتم. دکتر آنتی‌بیوتیک خوراکی و تزریقی داد الان عفونت ندارم ولی بغل معقدم زیر محل زخمم یکم ورم احساس میکنم.
این دکترا میگن باید عمل بشه!!"
طب سنتی راهی واسه درمان قطعی بدون عمل داره؟
زالو درمانی هم میشه کرد؟
استرس دارم و از عمل هم میترسم.
توروخدا راهنمایی کنید.
مرسی.

سیر علی - دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۴۴

سلام
من بیس و چهار سالمه ۱۰ ماهه که حس میکنم یه بوی بدی ازم پخش میشه در فاصله یه سانتی مقعدم یه غده اندازه عدس زده بیرون
بعضی وقتا خونریزی هم داره
بعد اجابت مزاجم احساس میکنم مونده
لطفا کمکم کنید

مدیریت سایت - یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۱۹

آقای ابوالفضل و سیر علی
سلام
در طب سنتی فیستول به راحتی بدون جراحی درمان دارد؛ به وسیله ضماد موضعی در کنار مصرف داروهای خوراکی و رژیم غذایی درمان خود را می توانید پیگیری نماید. از این طریق امکان ارائه درمام وجود ندارد
با آرزوی سلامتی

ناشناس - چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۲

سلام اگه بواسیر ول کنی خودش خودبه خود خوب میشه ؟؟؟؟ سوارخی که به علت بواسیر ایجاد شده خودبه خود پرمیشه؟؟؟؟؟؟چقدطول میکشه ؟؟

مدیریت سایت - شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۴۷

سلام
خیر خوب نمی شود

مژده - دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ساعت ۲۳:۱۹

سلام من الان ۵ ساله خون ریزی دارم با عفونت مقعدی داشتم الان دو ماهه ک سوزش و خارش دارم و ی تکه گوشت اندازه عدس از مقعدم بیرون زده روغن کوهان شتر با تره شیافت میکنم هنوز خوب نشده راهنمایی کنین راه حلش چیه ک بدون نیاز ب عمل درمان شم متشکرم

مدیریت سایت - چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ساعت ۱۱:۳۸

سلام
نیاز به برطرف کردن سوء مزاج و اصلاح آن است که باید زیر نظر طبیب طب سنتی پیگیری نمایید

مینا - شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ساعت ۲۰:۵۸

سلاام من باردارم ماه ۵ تموم شده و متاسفانه دچار همورویید خارجی شدم که رفتم دکتر گفت چون رگه های خونی داره باسد عمل بشه من می ترسم درثانی موادی که اینجا نوشتین و نمی دونم می شه تو بارداری انجام داو یا نه خواهشا کمکم‌کنید

porya - پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۷:۳۳

سلام خسته نباشید ممنون بابت سایت خوبتون... من زمستان ۹۵دچار خونریزی شدید شدم به مدت دوهفته و بااستفاده از قرص روهمورین بهبود یافتم الان ۲۰روزه من خونریزی دارم بدون هیچ دردی... فقط خونریزیم خیلی شدیده و دچار ضعف و بی حالی هم میشم.... رفتم دکتر گفتن باید جراحی کنی حتما... ولی رفتم چن تا عطاری کاملا مخالف بودن الان شبا دو قاشق بارهنگ +یک لیوان عرق مورد میجوشانم و میخورم....و بعد از هروعده غذایی نصف لیوان آب کرفس میخورم و یک ساعت قبل از هروعده غذایی دوتا کپسول روهمورین میخورم ... دو روزه مصرف میکنم فعلا تاثیر نداشته چیکار کنم بنظرتون ؟؟

س.س - سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۵:۲۰

سلام ببخشیدمن یبوست شدید دارم والان چندوقته بواسیرم گرفتم وتنهادلیل یبوستم اعتیادم به تریاکه وازموقعی که معتادشدم یبوست گرفتم وروزبه روزشدیدترشد. لطفایه راه چاره بهم بدین دیگه ازدردخسته شدم

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۹:۱۱

سلام
خانم مینا
بهتر است زیر نظر طبیب طب سنتی درمان را پیگیری نمایید؛ مواردی مثل رعایت رژیم غذایی و مصرف انجیر و آلوبخار و انجام پاکسازی 15 روزه مانعی ندارد

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۹:۱۲

سلام
آقای پوریا
راهنمایی لازم در مقاله شده است، بهتر است زیر نظر طبیب طب سنتی درمان خود را پیگیری نمایید

مدیریت سایت - سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۹:۱۴

سلام
ابتدا عامل اصلی که اعتیاد است را به روش صحیح کنار بگذارید و در کنار آن دستورات داده شده را انجام بدهید. بهتر است زیر نظر طبیب طب سنتی انجام شود

ناشناس - پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۸:۰۸

سلام. من ۴ سال بواسیر دارم هیچگونه عملی انجام ندادم. الان سه روز به طور متوالی ازسواخ های ایجاد شده .عفونت زرد رنگ به صورت پنیری خارج میشه .تاحالا هیچوقت اینجوری نبوده علتش چیه؟ ایا یه بیماری خطرناک منو تهدیدمیکنه؟؟ ممنون میشم زود جوابمو بدید. باتشکر ازسایت خوبتون

yyy - شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۲۳:۱۶

سلام،خسته نباشید ببخشید من چند سالی هست که دایم یبوست میشم،و اوایل خونریزی نداشتم الان یه مدتیه خونریزی با درد شدید دارم میشه باید باید چیکار کنم؟دیگه خسته شدم😢،درمانی هم نکردم تا بحال یعنی نمیدونم باید چیکار کنم خجالت میکشم 21 سالم هس، اگه میشه جواب رو ب ایمیلم بفرستید،خیلی ممنون

سارا - سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۲۳:۱۱

سلام آقای دکتر، عرض به خدمت که من حدود ۱۰ روز پیش متوجه یه زائده‌ای بدون هیچ خون ریزی کنار مقعدم شدم اولش فکر میکردم یه جوش ساده است ولی یکی دو روزه متوجه شدم که بواسیر خارجی از نوع درجه ۴ دارم خودمم روم نمیشه برم دکتر میشه یه راهی بهم نشون بدید که بدون مراجعه به دکتر خوب شم؟ ممنون میشم اگه مشکلمو حل کنید

سعید - سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۱۹:۰۳

سلام ببخشید من ۵ روزه عمل هموروئید انجام دادم،الان به علت سفت بودن مدفوع خیلی درد دارم،آیا میشه قرص سی لاکس بخورم تا وقتی زخمم خوب بشه؟

فریبا - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۱۵:۰۴

باسلام
من چند سال پیش از وقتی رژیم گرفتم برای لاغری دچار یبوست شدم و رفته رفته بدتر شده الان بواسیر دارم ماه رمضون ک روزه میگرفتم بدتر شده و هر بار ک دستشویی میگیره انگار ک میخوام بمیرم اصلا دلم نمیخواد برم چون خیلی درد دارم طوریه ک بعد از بیرون اومدن نمیتونم بشینم خواهش میکنم کمک کنید بتونم درمانش کنم خیلی عذاب میکشم😢 راه درمان کلی بهم بگین یه چیزی ک کلا ریشه کن کنه

لیلیان - سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۰۱:۴۵

سلام ببخشید مزاحم شدم من یک سالی هست که بواسیر دارم دارم میمیرم درد دارم دارو گیاهی هم نمیتونم استفاده کنم کمکم کنید

لیلیان - سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۰۱:۴۸

لطفا سریع بهم اطلاع بدید ایمیل از کار افتاده همین جا بهم اطلاع بدید

جریانی - چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ - ساعت ۰۱:۴۰

درمان حجامت و زالو درمانی در منزل بهترین روش با طب سنتی. ممنون از سایت عزیز. ایدی تلگرام
kamizta123

امنه - سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ساعت ۱۳:۲۸

من چند ماهی هست که گوشتی اضافه در لبه ی مقعد وجود اومده و الان حدود یک سانتی متر شده ..
هنگام دفع مدفوع خون بیرون میاد ....خواهش میکنم بگید من چکار کنم؟؟؟؟ درمان خانگی وجود داره؟

محمد.ش - پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ساعت ۱۵:۱۲

سلام
من حدود ۱۰روز پیش عمل فیشر و بواسیر داشتم وبعد از گذشت ۴روز از جراحی دو تا بیرون زدگی قرمز رنگ در بیرون از مقعدم دارم میخواستم بدونم اینا از جراحی هست یا دوباره به بواسیر دچار شده ام. البته اندازشونم هر کدام قد یه لپه هست

علی رسولی - یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۰۳:۴۹

باسلام من ی هفته هست ک عمل کردم حالم از همون روز عمل خوب بود اما بعد۲روز متوجه شدم در روبروی جای عملم یک بواسیر دکمه ای کوچکی در اومد میخاستم بدونم با انجام طب اسلامی کاملا بواسیر از بین میره و اگ از بین میره چ مدت زمانی طول میکشه لطفا جواب بدید مچکرم

سمیه - سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۱۶:۴۴

سلام من بیرون زدگی معقد دارم ودفع کامل مدفوع دارم خیلی اذیت میشم بعضی وقتها خوبه بعضی وقتها اذیتم میکنه میشه راهنماییم کنین

زهرا - سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۰۰:۳۵

سلام وخسته نباشید
من یه سالی هست که بواسیر دارم به اندازه یه نخود در اومده اوایل دردهای شدیدی داشتم دارو مصرف کردم دردام تموم شد اما الان خارش بیشتر از دردا اذیتم میکنه اینقد میخارونم که روز به روز سایزش بزرگتر میشه شبها تا صبح اصلا خواب ندارم خواهش میکنم کمکم کنید چجوری این خارشم بره؟

مدیریت سایت - سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۲:۰۸

سلام
خانم زهرا
ابتدا باید اصلاح سبک تغذیه انجام دهید و سپس پاکسازی دستگاه گوارش و کبد به وسیله داروهای گیاهی و رعایت رژیم غذایی از داروهای موضعی نیز استفاده شود. از این طریق امکان ارائه درمان وجود ندارد می توانید به پزشک مؤسسه مراجعه نمایید

ناشناس - شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ساعت ۱۶:۵۹

باسلام من ساکن مشهد هستم چطور با پزشک معالج بواسبر مراجعه کنم لطفا ادرس میخواهم

مدیریت سایت - یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ساعت ۰۹:۴۴

سلام
تلفن تماس و آدرس در قسمت درباره پیک شفا ذکر شده است.
03133451462

reza - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ساعت ۲۳:۵۳

با سلام خدمت مدیر سایت
من حدود یک سالی میشه که بواسیر دارم هر راهی که میشه امتحان کردم بواسیر من خارجیه و ایجاد یک زائده کرده به اندازه یک عدس و تقریبا چند ساعت بعد از اجابت مزاج دردش شروع میشه به نظرتون راهی به جز عمل جراحی برای از بین بردن زائده وجود داره؟

امیرعباس - چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ساعت ۱۰:۰۴

سلام ۳ ماهه زایمان کردم یبوست شدید دارم وبواسیردارم خیلی سخته وموقع اجابت‌مزاج درد شدید درناحیه مقعد دارم وزخمش زیاده جوری که انگار باچاقو میبرن خیلی شدیده دردش یبوستمو دارم درمان میکنم ولی اون زخم خوب نمیشه وبعضی اوقات خونریزی دارم چیکارکنم که اون زخم خودشو بگیره وخوب شه امونمو بریده بخدا اصلا دلم عمل نمیخوادش توروخدا یه راه حل بگید تا من زخمشو‌خوب کنم

امیرعباس - چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ساعت ۱۰:۰۶

آیا تخم شربتی وخاک شیرخوبه برای یبوست‌ صبح ناشتا باآب گرم خیس بخورن ومصرف شن ویکبارم قبل خواب

مدیریت سایت - شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ساعت ۱۲:۳۳

سلام
امکان درمان از این طریق وجود ندارد، باید زیر نظر پزشک درمان خود را پیگیری نمایید. در صورت تمایل به استفاده از داروهای گیاهی و روش مؤسسه می توانید با دفتر مؤسسه تماس حاصل فرمایید
09136828017
03133451462

مدیریت سایت - شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ساعت ۱۲:۳۴

سلام
آقای امیر عباس
خاکشیر و تخم شربتی خوب است.

حسین - جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ساعت ۰۷:۱۴

اگر بواسیر کسی بیرون زده باشه درد و خونریزی هم نداشته باشه بزاره همون طور بمونه در اینده مشکلی میشه

.

مدیریت سایت - یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ساعت ۱۳:۱۴

سلام
لطفاً مقاله را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید

فاطمه - سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ساعت ۱۴:۳۸

سلام. من حدود یک ماه هس که بواسیر دارم, با بیرون زدگی قرص روهمورین مصرف میکنم, اسهال ملایم دارم اما جدیدا مدفوعم لزج شده, و خیلی از غذاهای که واسه بواسیر بده نمی خورم, حالا مدفوعم لزج شده اشکال نداره؟ یا باید دارو رو قطع کنم؟

بانو 53 - جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ساعت ۰۰:۲۴

برای درمان بواسیر راهای کم خرجتری وجود ندارد؟اونم ،گیاهی اونم،تو این دوره زمونه با این خرجومخارج بالا ساله 98شمسی

سارا.. - چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ساعت ۰۷:۰۹

سلام مدتی هست ابتدای مدفوع سفت و خشک هست ب طوری ک با درد همراه هست و زخم ایجاد میکنه و احساس دفع مدفوع ناقص دارم...با مصرف ملین ها هم ابتدای مدفوع همچنان خشک و ب صورت گلوله هست و بقبه نرم هست...لطف کنید راهنماییم کنید...چون تا زخم خوب میشه دوباره با هر مدفوع سرباز میکنه

فاطمه - یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ساعت ۰۱:۱۲

سلام من مدتیه که بالای مقعدم یک ورم احساس میکنم که گاهی درد می‌گیرد همچنین گاهی اوقات احساس یک ضائده کوچک هنگام دفع درون مقدم دارم اما هیچ خونریزی ندارم میخواستم بدونم این بواسیر داخلی است یا آبسه مقعدی
به شدت از اینکه آبسه باشد میترسم لطفاً راهنمایی کنید ممنون