محل تبلیغات

دکترین طب ایرانی در درمان سرطان

تاریخ ثبت
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲

هوالشافی

بیماری سرطان یک بیماری مربوط به سلول‏های عصبانی است که باید آن‏ها را با روش‏های خاصی آرام کرد و تبرید نمود چراکه سلول‏های سرطانی بسیار هوشمند و در عین حال عصبی هستند و با هر تحریک نابجایی به سرعت مانند جانوری که در حیات وحش سراسیمه شده و از ترس مرگ به هر چیزی حمله می‏کند، در بدن ما شروع به رشد غیرعادی کرده و عضو میزبان را با مشکلات سختی مواجه می‏سازد. این‏ها بطور کلّی تکالیف انسان و پزشک است و مجموعه طب همین است.
 
عوارض نمونه برداری       
 در طب قدیم توصیه علمای طب این بوده که بیماری سرطان را دست کاری نکنید بخصوص هنگام نمونه‏ گیری باعث تحریک این سلول‏ها می‏ شوند؛ نمونه ‏برداری برای بیماران سرطانی از عمل جراحی بدتر است. چراکه در هر دو عمل، چه جراحی و چه نمونه ‏برداری تومور یا سلول‏های سرطانی تحریک می‏شوند اما در جراحی حداقل تعداد زیادی از سلول‏ها برداشته شده ‏اند و فرصت بیشتری برای طبیب بوجود می ‏آید تا درمان‏های سنتی را به اجرا گذارد ولی در نمونه ‏برداری بر اساس قوانین طب پایه بخش بزرگی از تومور یا سلول‌های سرطانی باقی مانده و با سرعت و قدرت تمام به میزبان حمله می‏ کند.
موارد بسیاری از بیماران را مشاهده کردم که با وجود توموری در بدن سال‏ها زندگی می‏ کردند و مشکلی نیز نداشتند، با توصیه ‏های اطرافیان و کسانی که عادت دارند در مورد مسائلی که نمی‏ دانند اظهار نظر کنند به درمانگاه مراجعه نمودند و طبق معمول نمونه‏ برداری کردند و برای پاتولوژی به آزمایشگاه فرستادند. گاه تا زمانی که جواب از آزمایشگاه بیاید آثار تورم و التهاب شروع می ‏شود. ورم روز به روز افزایش پیدا می‏ کند و درمان‏های بعدی را که همه می‏دانید؛ بارانی از قرص‏ها و داروهای شیمیایی بر سر بیمار باریدن می ‏گیرد و پس از آن جراحی و شیمی‏ درمانی و پرتودرمانی و غیرو.... دست آخر از بین رفتن و باز بیماران بعدی که همین راه را طی می‏ کنند و به همان سرنوشت دچار می‏ شوند.
نظریه طب ایرانی همواره بر این بوده که سرطان‏ها را تحریک نکنید! توجه کنید به نظریه دکترین طب‏ ایرانی که در مورد روش برخورد با سرطان‏ها چه می‏گوید!؟

دکترین طب ایرانی
1.هرکس اثری از سرطان در بدنش به هر وسیله‏ ای مشخص شد، سراسر جسم او مبتلا به سرطان و یا مستعد پذیرش سرطان است.
2.لازم است به محض شروع درمان سرطان تمام بدن بیمار را نسبت به سرطان بیمه کنیم تا اگر تعدادی از سلول‏های سرطانی موفق به فرار شده و به نقطه دیگری از بدن کوچ کنند نتوانند به زندگی ادامه دهند و به دلیل نامساعد بودن زمینه برای زیست و حمله نیروهای دفاعی از بین بروند.
3.لزوماً نباید به بهانه شناسایی نوع سرطان هیچ گونه آزمایشی که موجب تحریک سلول‏های سرطانی شود انجام گردد. اگر تحریک شوند نباید زمانی این تحریک صورت پذیرد که بخش‏های دیگر جسم مساعد برای پذیرش متاستاز باشند. 
4.سلول‏های سرطانی می‏توانند روش درمان را شناسایی و تاکتیک‏های آن را خنثی نمایند. پس هوشمندند.
5.هنگامی که درمان‏های طبیعی با موفقیت روبرو شد لازم است تا آخرین سلول سرطانی از بدن پاک شود و درمان تا آخرین مرحله ادامه داشته باشد.
6.درمان سرطان‏ها با داروهای غیرطبیعی و شیمیایی امکان پذیر نیست و نباید به بهانه تعداد معدودی که موقتاً بهبود یافته‏ اند تعداد کثیری از بیماران را به بحران کشاند.
7.سلول‏های سرطانی همانطور که اشاره شد به تعبیری هوشمندند. پس اگر داروها کارائی 100% نداشته باشند و یا اگر داروهای گیاهی را با روش طب سنتی بدهیم ولی مدتی درمان به هر علتی قطع شود، داروها توسط سلول‏های سرطانی شناسایی شده و تکرار مجدد آن بی اثر خواهد بود.
 
 
 
منبع مقاله
جزوات آموزشی موسسه پژوهشی پیک شفای اصفهان
نظــــرات
نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

خسروی - پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۴

سلام من میخوام با پزشک سایتتون تلفنی صحبت کنم
لطفا شماره تماستون رو اعلام کنید

مدیریت سایت - پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۳

سلام
شما می توانید با شماره 09131131872 تماس بگیرید.

احمد - یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۴۱

سلام
چطور میشه با شما تماس گرفت ؟
آیا در تهران مطبی هست برای مراجعه حضوری ؟
لطفا در صورت امکان آدرس و شماره تماس را بفرمایید
سپاس

مدیریت سایت - دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۰۳

سلام
در قسمت درباره پیک شفا شماره های تماس وجود دارد.
خیر در تهران دفتر یا مطب نداریم، اما به صورت غیر حضوری از طریق تلفن می توانید مشاوره بگیرید.